•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 235
   کد: 198551
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

   رفع خطر و ناپایداری در گودبرداری های رهاشده در منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد از رفع خطر و ناپایداری در گود برداری های غیراصولی و رهاشده سطح منطقه بنا به تاکید مقام قضایی و مدیریت شهری شهرداری مشهد خبر داد.
   رفع خطر و ناپایداری در گودبرداری های رهاشده در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به دستور مقام قضایی و دغدغه مدیریت شهری مبنی بر تعیین تکلیف گودبرداری های غیراصولی و رهاشده سطح شهر، کلیه گودهای منطقه به صورت مستمر توسط کارشناسان مورد بررسی و پایش قرار گرفته و تذکرات لازم در این زمینه به مالکین داده می شود.
   وی افزود: طی هفته گذشته دو مورد گود برداری رها شده در سطح منطقه که از قبل شناسایی و مراحل قانونی آن طی شده بود با هماهنگی و دستور مقام قضایی تعیین تکلیف و رفع خطر شدند.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: یکی از این موارد با دو هزار مترمربع عرصه و هشت متر ارتفاع گود برداری در انتهای بولوار شهید مفتح قرار داشت و به مدت طولانی رها شده بود که بعد از طی مراحل قانونی توسط شهرداری منطقه از طریق بیش از 12 هزار مترمکعب خاکریزی رفع خطر گردید.
   غلامی خاطرنشان کرد: مورد بعدی در دو هزار مترمربع عرصه؛ حد فاصل پنجتن 50 و 52 قرار دارد که با توجه به صدور اخطاریه های لازم از سوی اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری این منطقه، مالک اقدام به رفع خطر و پر کردن گود برداری رها شده در این مکان کرده است.
   وی اضافه کرد: نظارت بر ساخت و سازها در محدوده و حریم علاوه بر افزایش ایمنی و استحکام بنا و صیانت از حقوق شهروندان، مانع از هدر رفت سرمایه های ملی می شود که این موضوع مورد توجه ویژه مدیریت شهری قرار دارد.

    

   تعداد بازدید: 235
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .