•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 366
   کد: 198576
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد؛

   باید در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام برداریم

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: امید داریم در حوزه شهرسازی در لا به لای قوانین به نحوی که مشکل گشا مردم باشیم و در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام برداریم.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در مراسم آیین تکریم و مدیرکل شهرسازی مشهد، ضمن تبریک به شهردار منطقه 11 اظهار کرد: امیدوارم در حوزه شهرسازی بتوانیم در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام های موثری برداریم.
   وی افزود: امروزه مسئولیت آقای شیرازی نیز سخت خواهد بود، زیرا در در حال حاضر در دوره گذر به سمت الکترونیکی سازی، کوتاه کردن پاسخ و شفافیت قرار داریم.
   راه اصلی مبارزه با فساد، ایجاد شفاف سازی است
   در ادامه این مراسم محمدهادی مهدی نیا، رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای شیرازی و خانم عرب احمدی، بیان کرد: کمسیون شهرسازی از ابتدای امر چند هدف بزرگ را مدنظر خود قرار داده است که در این زمینه همکاری همه جانبه شهردار مشهد و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد را به عنوان بازوهای اجرایی می طلبد.
   رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد، خاطر نشان کرد: همچنین باید در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد نیز برخی اقدامات از جمله کوتاه کردن زمان ها، حذف کردن قوانین اضافه و ملموس کردن فرآیندها بر مردم اجرایی شود.
   مهدی نیا گفت: موضوع شفافیت در حوزه شهرسازی بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفته و شهرداری نیز با سامانه فاش آن را به صورت جد ادامه داده است.
   وی با بیان اینکه راه اصلی مبارزه با فساد، ایجاد شفاف سازی است، اضافه کرد: باید این امر را همواره و در تمامی مراحل اولویت خود قرار دهیم.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 366
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .