•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 359
   کد: 198591
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد؛

   توزیع بیش از 4 تن گوشت منجمدگوسفندی وارداتی در فروشگاه های «شهرما»

   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از توزیع بیش از 4 تن گوشت منجمدگوسفندی وارداتی در فروشگاه های «شهرما» خبرداد.
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: با هماهنگی و تدابیر صورت گرفته جهت کنترل بازار، بیش از چهار تن گوشت گوسفندی منجمد وارداتی با تفاوت قیمتی قابل توجه نسبت به بازارهای داخلی، از روز گذشته در فروشگاه های «شهرما» توزیع و در اختیار شهروندان قرار گرفته است .
   وی افزود: گوشت های گوسفندی منجمد وارداتی به صورت ران، سردست، گردن، راسته و قلوه گاه توزیع می شود.
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد با بیان این که ادامه روند توزیع گوشت منوط به تامین آن است، بیان کرد: فروشگاه های «شهرما» مشهد برای رفاه حال شهروندان و تسهیل دسترسی به ارزاق و مایحتاج اساسی نیز آمادگی لازم را دارا است و همواره تلاش می کند در این زمینه پیش قدم باشد.
   رضوی خاطر نشان کرد: ارائه اقلام غذایی سالم و مطمئن، کمک به حذف واسطه و عرضه مستقیم کالا در راستای دسترسی آسان شهروندان و همچنین جلب رضایت شهروندان، از جمله مزایای فروشگاه های «شهرما» است.
    

   تعداد بازدید: 359
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .