•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 199
   کد: 198764
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸

   آسفالت بخشی از معابر بولوار مشکینی منطقه 10

   شهردار منطقه 10 مشهد از آسفالت بخشی از معابر بولوار مشکینی این منطقه خبر داد.
   آسفالت بخشی از معابر بولوار مشکینی منطقه 10

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، اظهار کرد: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت برخی از معابر سطح منطقه با هدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری در حال اجرا است.
   وی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت بخشی از معابر بولوار مشکینی حد فاصل مشکینی 1 تا 23 و مشکینی 2 تا 12، افزود: متأسفانه نداشتن برنامه‌ریزی بعضی از اداره‌ ها در اصول و زمان حفاری و بی‌توجهی در نظارت و رعایت نکردن اصول، علاوه بر ایجاد مشکل برای شهروندان، هزینه ترمیم و بهسازی را دو برابر می‌کند و موجب پایین آمدن کیفیت کار و نشست کردن نوارهای حفاری در درازمدت می‌شود.
   شهردار منطقه 10 مشهد بیان کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم. 

   تعداد بازدید: 199
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .