•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 396
   کد: 200699
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   انتشار فراخوان دیوارنگاری «روشنای شهر۳»

   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان دیوارنگاری «روشنای شهر۳» خبر داد.
   انتشار فراخوان دیوارنگاری «روشنای شهر۳»

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی با بیان این خبر اظهار کرد: فراخوان دیوارنگاری «روشنای شهر۳» با محوریت تکریم شهدا و ترسیم رشادت‌های آنان در جبهه‌های مقاومت، ایثار و فداکاری توسط معاونت فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد منتشر شد.
   وی افزود: فراخوان دیوارنگاری «روشنای شهر۳» همزمان با چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و کنگره 18 هزار شهید استان خراسان رضوی منتشر شده است.
   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به محورهای این فراخوان بیان کرد: ترسیم رشادت‌ های شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع‌مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای آتش‌نشان با توجه به جنبه روایی و داستانی موضوع، محوریت این فراخوان را تشکیل می‌دهد.
   یوسفی با بیان اینکه جدول پیوست مکان، مشخصات و موضوعات این فراخوان تهیه شده است، خاطرنشان کرد: مکان‌های اجرا این دیوارنگاری ها در مناطق سیزده‌گانه شهرداری مشهد پراکنده است و شرکت‌کنندگان باید با توجه به این جدول، طرح‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه ارائه دهند.
   وی اضافه کرد: خلاقیت در طراحی، جامعیت طرح، رعایت اصول دیوارنگاری، ترکیب فضای سنتی و مدرن، استفاده از شاخه‌های مختلف ترسیم مانند نقاشی، نگارگری، نسخ خطی، نقاشی‌خط و... از الزاماتی هستند که باید در طراحی آثار مورد توجه قرار بگیرند.
   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به لزوم رعایت قوانین مربوط به حق طراحی اثر تصریح کرد: لازم به ذکر است که سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد امکان برگزاری نمایشگاه یا سایر شیوه های انتشار طرح‌های انتخابی را برای خود محفوظ می‌داند. همچنین رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده (حقیقی یا حقوقی) آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن بر عهده ارائه‌کنندگان است.
   علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پایان وقت اداری ۲۸ تیرماه، در پایگاه www.art.mashhad.ir بارگذاری کنند. همچنین هیچ محدودیتی در تعداد ارسال بارگذاری‌شده نیز وجود ندارد. علاوه بر این جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی انتهای خیابان شهید دکتر بهشتی، خانه هنرمندان شهرداری مشهد، خانه نقاشی دیواری و نقش برجسته مراجعه و یا با شماره‌های 38413900 - 38470124 تماس حاصل کنند. 

   تعداد بازدید: 396
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .