•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 317
   کد: 200931
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
   مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی؛

   اقدامات مدیریت شهری پس از یک قرن در توس اتفاقی جاودانه است

   مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با تقدیر از اقدامات شهرداری مشهد در ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی گفت: اقدامات مدیریت شهری پس از یک قرن در توس اتفاقی جاودانه است که مردم مشهد آن را به خاطر خواهند داشت.
   اقدامات مدیریت شهری پس از یک قرن در توس اتفاقی جاودانه است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل مکرمی فر در مراسم افتتاح فاز سوم ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی و آغاز عملیات اجرایی ایجاد مسیر دسترسی به کهن دژ که با حضور شهردار، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاونان شهردار و مدیران شهری برگزارشد افزود: دولت دوازدهم در کنار شهرداری مشهد اقدامات خوبی در راستای آبادانی توس رقم زده اند.
   وی اضافه کرد: در بسیاری از شهرهای کشور شهرداری ها و میراث فرهنگی مشکلات زیادی با یکدیگر دارند اما در مشهد همکاری خوبی میان مدیریت شهری و میراث فرهنگی در حوزه های مختلف از جمله آبادانی توس و حفظ خانه های تاریخی وجود دارد.
   وی ادامه داد: در کنار اقدامات خوب شهرداری و شورای شهرمشهد برای احیای توس میراث فرهنگی نیز فعالیت هایی را آغاز کرده است که از آن جمله می توان به مرمت دیوارباره و روستای پاژ محل زندگی حکیم ابوالقاسم فردوسی با همکاری شهرداری اشاره کرد.
   مکرمی فر افزود: نگاه مدیریت شهری و شورای شهر مشهد یک نگاه غالب فرهنگی است که در یاد و خاطره مردم مشهد خواهد ماند و در ثبت جهانی توس نیز تاثیر گذار خواهد بود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 317
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .