•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 167
   کد: 201314
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

   مدیریت ترافیک انتهای خیابان شهید نظام دوست جنب بوستان شقایق منطقه 3

   شهردار منطقه سه گفت: با هدف بهبود ترافیک، تردد روان و کاهش تداخلات حرکتی حاصل از باریک بودن دو معبر مجاور بوستان شقایق واقع در انتهای خیابان شهید نظام دوست، این امر مهم صورت گرفت.
   مدیریت ترافیک انتهای خیابان شهید نظام دوست جنب بوستان شقایق منطقه 3

   به گزارش پایگاهر اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به درخواست های شهروندان، پس از اقدامات کارشناسی، با هماهنگی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد برای برطرف سازی معارض و مشکلات تخصیص مینی بوس برای خدمات رسانی به اهالی انتهای شهید نظام دوست، نسبت به مدیریت ترافیک به صورت کوپل حرکتی در این معبر اقدام شد.
   وی افزود: اجرای این طرح که شامل یکطرفه کردن به صورت مخالف دو خیابان مجاور بوستان شقایق واقع در انتهای خیابان شهید نظام دوست و نصب علائم ترافیکی بوده است.
   شهردار منطقه سه بیان کرد: علاوه بر روان سازی ترافیک، اتصال انتهای شهید نظام دوست به معابر انتهایی طبرسی شمالی 38 (شهید طباطبایی)، زمینه های پیش بینی تخصیص مینی بوس در جهت رفاه حال همشهریان را نیز فراهم آورده است.
    

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .