•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 156
   کد: 201340
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶

   ضدعفونی روزانه ادارت و مساجد منطقه دو مشهد

   شهردار منطقه دو مشهد گفت: روزانه با مصرف 38 هزارلیتر مواد ضدعفونی تمامی ادارات و مساجد منطقه و... گندزدایی و ضدعفونی می ‌شود.
   ضدعفونی روزانه ادارت و مساجد منطقه دو مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: هر روز 100 اداره و 96 مسجد در سطح منطقه ضدعفونی می ‌شود. علاوه بر این دو هزار و 367 صندوق صدقات، 46 سرویس بهداشتی و 197 ایستگاه اتوبوس روزانه ضدعفونی می ‌شوند.
   وی افزود: علاوه بر این 30 دستگاه خودرو زباله گیری، 504 مخزن هزار و 100 لیتری، 523 سطل ثابت زباله، 11 دستگاه آسانسور و 25 پل هوایی، هزار و 181 کیوسک تلفن عمومی به صورت روزانه ضدعفونی می‌ شود.
   شهردار منطقه دو خاطرنشان کرد: همچنین طی هفته گذشته 42 کلانتری و ایستگاه پلیس، 68 پمپ بنزین و پمپ گاز، 104 مرکز درمانی و بیمارستان و 42 مرکز خرید هر روز ضدعفونی شده است.
   جلال قربانی با اشاره به تعمیر سالن ورزشی پارک حجاب با اعتبار 300 میلیون ریال، بیان کرد: این مجموعه ورزشی به علت فرسودگی نیاز به تعمیرات داشت که تعمیر ایزوگام سقف، تعمیرکف پوش و تعویض ضربه‌ گیرهای مجموعه در حال انجام است.
   وی اضافه کرد: مجموعه ورزشی حجاب ویژه بانوان است که به دلیل نیم بها بودن و تنوع کلاس‌ ها از استقبال خوبی از سوی بانوان برخوردار است، چنانکه یکی از پرمخاطب ‌ترین مجموعه ‌های سطح شهر محسوب می‌ شود.
   شهردار منطقه دو مشهد تصریح کرد: این مجموعه از هشت صبح تا هفت عصر در اختیار بانوان است و از ساعت هفت عصر تا 12 شب در سه تایم در اختیار آقایان قرار دارد.
   110نیرو پارک‌ها را در روز گندزدایی می‌کنند
   قربانی گفت: با گسترش ویروس کرونا، ضدعفونی پارک ‌ها و لوازم ورزشی پارکی نیز تداوم دارد. در این زمینه 110 نیروی خدمات شهری مشغول گندزدایی هستند.
   وی ادامه داد: روزانه 68 زمین ورزشی و پارک ضدعفونی و گندزدایی می ‌شوند. در این زمینه تمامی محوطه بازی و وسایل بدنسازی محصور شده و در صورت پاره شدن حصار دوباره این اقدام تکرار می ‌شود.
   شهردار منطقه دو گفت: در این راستا با توجه به بازگشایی پارک‌ها، هر روز سطل‌ های زباله، نیمکت ‌ها و معابر را ضدعفونی می ‌کنند. علاوه بر این 176 چشمه سرویس بهداشتی در سه نوبت ضدعفونی می‌ شود. در این زمینه روزانه سه هزار لیتر مواد ضدعفونی مصرف می شود.
    

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .