•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 179
   کد: 202238
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱

   اجرای 21 هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر منطقه 4 از ابتدای سال جاری

   شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای 21 هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.
   اجرای 21 هزار مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت در معابر منطقه 4 از ابتدای سال جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشهد، غلامرضا غلامی گفت: به منظور حذف معابر خاکی، اجرای روکش و لکه گیری آسفالت در راستای ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، آسفالت معابر منطقه چهار به طور مستمر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه مورد ارزیابی قرار می گیرد.
   غلامی ادامه داد: از ابتدای سال جاری و براساس نیازسنجی صورت گرفته و در راستای پیگیری پیام های مردمی ثبت شده در سامانه ارتباطات مردمی 137، زیرسازی و آسفالت تعدادی از معابر سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته و به مرحله اجرا درآمده است.
   وی تصریح کرد: براساس اولویت بندی صورت گرفته، از ابتدای سال جاری 21 هزار متر مربع روکش و لکه گیری آسفالت در این منطقه انجام شده است.
   شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: در این پروژه که با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال اجرا گردیده، از حدود 3 هزار تن آسفالت استفاده شده است.
   شهردار منطقه چهار مشهد با بیان اینکه روکش و لکه گیری آسفالت معابر تا پایان سال جاری نیز ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: بولوارهای امت، پنجتن، طبرسی شمالی و ... از معابری بودند که از ابتدای سال 99 لکه گیری و روکش آسفالت شدند.
   وی در پایان یادآور شد: در راستای حذف معابر خاکی و نهضت آسفالت معابر و ارائه متوازن خدمات و همچنین بهبود وضعیت تردد وسایل نقلیه و ارتقاء سطح بهداشت و رفاه شهروندان تمامی معابر خاکی سطح منطقه آسفالت شده و معبر خاکی که پروژه های شرکت های خدماتی در آن به اتمام رسیده و دارای طرح تفصیلی باشد در منطقه وجود ندارد.
    

   تعداد بازدید: 179
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .