•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 150
   کد: 202451
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴

   ضد عفونی کردن 300 ایستگاه مترو، اتوبوس و تاکسی در سطح منطقه یک طی هفته جاری

   شهردار منطقه یک از ضد عفونی کردن 300 ایستگاه مترو، اتوبوس و تاکسی در سطح منطقه یک طی هفته جاری خبرداد.
   ضد عفونی کردن 300 ایستگاه مترو، اتوبوس و تاکسی در سطح منطقه یک طی هفته جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و موج جدید این ویروس منطقه یک همراه با انجام اقدامات پیشگیرانه مستمر در حال مقابله و قطع زنجیره انتقال این ویروس بوده است.
   وی افزود: سلامت شهروندان و قطع زنجیره انتقال این ویروس مهمترین علت اجرایی شدن این اقدامات است و از ابتدای هفته جاری تاکنون روزانه کلیه معابر سطح منطقه، مراکز خرید، مراکز درمان، ادارات پر رفت و آمد شست و شوی، گندزدایی و ضد عفونی می شود.
   شهردار منطقه یک بیان کرد: از دیگر اقدامات اجرایی در این راستا می توان به ضد عفونی کردن 300 ایستگاه مترو، اتوبوس، تاکسی، 340 مخزن هزار و 100 لیتر، 12 مورد پله های برقی و پل های عابر پیاده، 17 مورد دستگاه حمل زباله و هزار و 51 مورد سطل زباله اشاره کرد.
   اصغری خاطرنشان کرد: ضدعفونی تمامی معابر، محلات، خیابان ها، پیاده روها، مراکز درمانی و پزشکی، ادارات پر رفت و آمد، باکس های زباله، ماشین آلات و تعطیلی تمامی بوستان‌ها پارک ها و فضاهای تفریحی سطح منطقه و ضدعفونی تمامی ساختمان‌های متعلق به منطقه از جمله اقدامات اساسی در این راستا است که با جدیت عملیاتی شده و همچنان تداوم خواهد داشت.
   وی ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان مشارکت جو و گروه های مردم نهاد از شهروندان و ساکنین منطقه گفت: از شهروندان درخواست می شود تا با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک، حفظ و رعایت فاصله اجتماعی، عدم تجمع در فضای عمومی شهرداری را در مهار و شکست ویروس کرونا یاری رسانند.
    

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .