•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 241
   کد: 202472
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   200 میلیارد تومان پروژه عمرانی در منطقه 12 اجرا خواهد شد

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: به غیر از پروژه تقاطع چند سطحی آزادگان 200 میلیارد تومان پروژه عمرانی دیگر در منطقه 12 اجرا خواهد شد.
   200 میلیارد تومان پروژه عمرانی در منطقه 12 اجرا خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی امروز در مراسم افتتاح پروژه بازگشایی بولوار سجادیه و بولوار رضویه که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: بازگشایی بولوار سجادیه به طول 400 متر شاید زیاد نباشد اما مطابق برسی های انجام شده، نقش بسیار زیادی در تسهیل دسترسی محدوده الهیه به بولوار آزادی خواهد داشت و یکی از شریان های اصلی محور دسترسی از بولوار آزادی خواهد بود.
   وی با بیان این که تکمیل بولوار رضویه نیز حجم ترافیک بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی را کاهش خواهد داد، افزود: بولوار رضویه به طول 800 متر و عرض 35 متر در دولاین رفت و برگشت و با هزینه چهار میلیارد تومان اجرا شده است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با تقدیر از حمایت های شهردار و شورای شهر مشهد از اجرای پروژه های عمرانی بیان کرد: امسال برای منطقه 12 در کنار اجرای پروژه تقاطع چند سطحی آزادگان 200 میلیارد تومان پروژه عمرانی در نظر گرفته شده است.
   کاظمی خاطرنشان کرد: ظرف چند ماه آینده نیز عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح مجیدیه به بولوار آیت الله هاشمی رفسنجانی در این منطقه آغاز خواهد شد.
   وی اضافه کرد: مطالعات مربوط به چپ گرد بولوار آزادی در مسیر مشهد به قوچان به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز در حال انجام است که امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه را امسال آغاز کنیم.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به این که در کنار حجم فعالیت های عمرانی مدیریت شهری نگاه ویژه ای به فعالیت های دیگر داشته است، تصریح کرد: بر این اساس امسال بالغ بر 220 هزار مترمربع پیاده روسازی با اعتبار بیش از 65 میلیارد تومان در نقاط مختلف شهر اجرا شده است.
   کاظمی گفت: یکی از مشکلات اساسی ما مرتبط با رفت و آمد عابران پیاده در تقاطع ها و معابر پرتردد است، لذا بر همین اساس سال گذشته 33 تقاطع ایمن سازی و مناسب سازی شد و امسال نیز 62 تقاطع و گذرگاه را ایمن سازی و مناسب سازی خواهیم کرد که نقش بسیاری بر کاهش تصادفات خواهد داشت.
   وی در ادامه به احداث پروژه کندراه بزرگراه آزادی و تعریض پل بتنی کال زرکش در منطقه 10 نیز اشاره و ادامه داد: پروژه احداث کندراه بزرگراه آزادی و تعریض پل بتنی کال زرکش و ساماندهی ورودی روستای باغون آباد که در این منطقه اجرا شد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: این پروژه به طول هزار و 450 متر و عرض متر10، حدفاصل آزادی 133 تا 141، اجرا شده است.
   کاظمی با بیان این که برای اجرای این پروژه بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: همچنین برای تعریض پل بتنی کال زرکش اقداماتی از جمله آرماتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی انجام شده است.
   وی ادامه داد: اجرای این پروژه ها موجب کاهش خطر و افزایش ایمنی عبور و مرور برای شهروندان شده و از تردد خودروهای سواری از داخل کال زرکش که مسیر سیلابی بوده و خطرات بسیار زیادی را به همراه دارد، جلوگیری می کند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 241
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .