•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 355
   کد: 202550
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

   لکه گیری و مرمت بیش از سه هزار و 200 مترمربع آسفالت از معابر سطح منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از اجرای سه هزار و 200 متر مربع لکه گیری آسفالت در راستای پاسخگویی به پیام ها و درخواست های شهروندان طی چهار ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.
   لکه گیری و مرمت بیش از سه هزار و 200 مترمربع آسفالت از معابر سطح منطقه یک

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر، اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به نیازها و درخواست های شهروندان در سامانه مردمی 137 از ابتدای سال جاری سه هزار و 200 متر مربع از معابر سطح منطقه مرمت و لکه گیری آسفالت صورت پذیرفته است.
   وی ادامه داد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌ کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان در راستای پاسخگویی به نیازهای مردمی، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
   شهردار منطقه یک مشهد خاطرنشان کرد: کلیه این اقدامات در راستای رضایت شهروندان و ارتقا سطح کیفیت عبور و مرور صورت گرفته است.
   اصغری تصریح کرد: از شهروندان خواستار آن هستیم تا با عدم حفاری های غیر مجاز و تخریب آسفالت، شهرداری را در حفظ و نگهداری از معابر شهری یاری نمایند و در صورت مشاهده تخلفات در این حوزه مراتب را با سامانه 137 شکایات مردمی اعلام نمایند. 

   تعداد بازدید: 355
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .