•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 436
   کد: 202551
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

   پاکسازی 25 هزار متر از اراضی رها شده در منطقه دو

   شهردار منطقه دو مشهد گفت: طی ماه گذشته 25 هزار متر از اراضی رها شده در ناحیه دو از سوی کارگران زحمتکش خدمات ‌شهری پاکسازی شده است.
   پاکسازی 25 هزار متر از اراضی رها شده در منطقه دو

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد جلال قربانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: زمین‌ های رها شده باری بر روی دوش شهرداری‌ ها است و از سوی دیگر نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد، زیرا محل تجمع زباله، خاک و نخاله در محلات است. به همین دلیل پاکسازی این زمین ‌ها در دستور کار شهرداری‌ ها قرار دارد.
   وی با بیان اینکه گرم شدن هوا موجب افزایش شیوع بیماری سالک می‌ شود، افزود: به همین دلیل پاکسازی زمین‌ های بایر با جدیت بیشتری دنبال می ‌شود. پاکسازی اراضی بایر ناحیه دو نیز در همین راستا انجام گرفته است.
   شهردار منطقه دو مشهد تصریح کرد: گفتنی است، طی ماه گذشته در این ناحیه تعویض 25عدد گاری فرسوده 240 لیتری کارگری نیز انجام شده است.
   قربانی اضافه کرد: طی هفته گذشته، از سوی اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو مشهد 8 هزار و 500 متر از زمین های بایر و رها شده سطح منطقه به صورت کامل پاکسازی شد.
   وی گفت: هدف از اجرای این عملیات ارتقا سطح بهداشت محیطی، مبارزه با حشرات موذی، دفع آلودگی‌ های ناشی از انباشت زباله و مقابله با بیماری های ویروسی و عفونی کردن محیط است. همچنین گرم شدن هوا و احتمال شیوع سالک موجب شده پاکسازی زمین‌ های بایر با جدیت بیشتری دنبال شود.
   شهردار منطقه دو ادامه داد: از شهروند در خواست می شود با رعایت اصول بهداشتی و عدم رها سازی زباله‌ های خود در محیط شهری شهرداری را در ایجاد و حفظ فضای پاک یاری نمایند.
   قربانی عنوان کرد: همچنین طی هفته گذشته، پاکسازی دیوار نوشته ‌ها و امحا شعارنویسی روی پل‌ های هوایی و عابرپیاده از سوی کارگران خدمات شهری منطقه انجام شد.
   جلال قربانی افزود: علاوه بر آن پاکسازی دیوارنوشته ‌ها یکی از اقداماتی است که توسط کارگران خدمات شهری انجام می ‌شود؛ چنان که تنها طی هفته گذشته 25 متر مربع دیوار نوشته، 8 مترشعارنویسی از دیوارهای منطقه پاکسازی شد.
   وی تصریح کرد: امحا 45 مورد نوشته ‌های روی پل هوایی و عابرپیاده نیز در راستای رفع نازیبایی بصری صورت گرفت. 

   تعداد بازدید: 436
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .