•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 285
   کد: 202704
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

   توزیع بیش از 5 هزار بسته معیشتی و غذای گرم در بین نیازمندان با مشارکت تشکل ها و مراکز نیکوکاری

   شهردار منطقه چهار مشهد از مشارکت شهرداری این منطقه با تشکل ها، مراکز نیکوکاری و شورای اجتماعی محلات برای اطعام نیازمندان همزمان با دهه ولایت خبر داد.
   توزیع بیش از 5 هزار بسته معیشتی و غذای گرم در بین نیازمندان با مشارکت تشکل ها و مراکز نیکوکاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم گفت: همزمان با اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه ولایت، شهرداری منطقه این منطقه با مشارکت گسترده تشکل ها و مراکز نیکوکاری و شوراهای اجتماعی محلات اقدام به تهیه و توزیع بسته های معیشتی، غذای گرم و گوشت قربانی در قالب پویش "نذر همدلی" با رعایت پروتکل های بهداشتی نموده و با 10 تشکل مذهبی نیز جهت برگزاری مراسم های دهه ولایت مشارکت کرده است.
   غلامی تصریح کرد: 3 هزار و 500 پرس غذای گرم، 500 بسته معیشتی، 500 بسته گوشت نذری، 1000 بسته عیدانه و 600 فیش غذا با مشارکت مراکز نیکوکاری بیت العباس (ع)، ندای محبت، کانون مسجد موسی بن جعفر(ع)، پایگاه شهید قدوسی، کانون فرهنگی شهر بهشت و شوراهای اجتماعی محلات رده، شهید قربانی، پنجتن، ایثار و فجر در بین نیازمندان توزیع گردید.
   وی با بیان اینکه افراد آسیب دیده اجتماعی مانند افراد در مراکز اعتیاد، کودکان کار، زنان بی سرپرست، کارتن خواب ها و ... جامعه هدف در اجرای این پویش بودند، خاطرنشان کرد: به همت این مراکز نیکوکاری و خیرین 30 میلیون تومان کمک های نقدی جهت اطعام نیازمندان نیز جمع آوری شد.
   شهردار منطقه چهار مشهد به فعال بودن کاروان بزرگ همدلی در این منطقه اشاره کرد و افزود: این کارناوال همراه با اجرای موسیقی زنده سنتی و گروه سرود در بولوارهای شهید مفتح، نبوت، طبرسی جنوبی، بزرگراه شهید بابانظر، بوستان ارم، مجتمع محمدیه و ... برنامه اجرا کردند.
   غلامی در پایان وی اظهار داشت: همزمان با اعیاد قربان و غدیر خم تقاطع غیر همسطح فجر، معابر و شریان های اصلی سطح منطقه با استفاده از 300 پرده الوان و ریسه های پارچه ای رنگی زیباسازی شد، نورپردازی ها و ریسه های فرسوده سطح منطقه رفع نقص و در مواردی تعویض گردیدند.
   شایان ذکر است نصب دو المان شمسه در تقاطع طبرسی جنوبی و بولوار شهید مفتح و تقاطع بولوار شهید مفتح و ابوریحان و همچنین نصب 7 المان نوری گل به صورت عرضی در خیابان ایثار از دیگر اقدامات این منطقه برای زیباسازی محیط شهری در این ایام خجسته است.
    

   تعداد بازدید: 285
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .