•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 171
   کد: 202743
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰

   اجرای عملیات محیط سازی و بازپیرایی فضای سبز سطح منطقه یک

   شهردار منطقه یک از محیط سازی و باز پیرایی فضای سبز این منطقه در راستای افزایش جلوه بصری و جوان سازی پوشش گیاهی سبز سطح این منطقه خبر داد.
   اجرای عملیات محیط سازی و بازپیرایی فضای سبز سطح منطقه یک

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کورش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای افزایش جلوه طبیعی سطح منطقه عملیات محیط سازی و بازپیرایی فضای سبز در تمامی بوستان های سطح منطقه اجرایی شده است.
   وی ادامه داد: هدف از اجرای این عملیات زیبا سازی محیطی افزایش جلوه بصری فضای سبز سطح منطقه ایجاد حس نشاط و شادابی در شهروندان است که در این راستا 135 مورد رفع نقص سیستم های روشنایی و نورپردازی، یک مورد تعمیرات و ایمن سازی لوازم کودکان در بوستان ها، 13 مورد راه اندازی و رفع نقص (پمپ، نورپردازی و...) آبنماها، 38 مورد ایمن سازی تجهیزات و تاسیسات برقی موجود در لکه های فضای سبز، 445 مترمربع لکه گیری چمن، تکمیل کسری درخت و درختچه 48 اصله، 142 متر مربع تکمیل کسری پرچین، 1840 بوته تکمیل و کاشت باغچه های گل دائمی، ۴۸ هزار و ۵۰۰ بوته تکمیل و کاشت باغچه های گل فصلی صورت پذیرفته است.
   شهردار منطقه یک گفت: این عملیات که با هدف زیبایی بخشی به طبیعت سطح منطقه و افزایش جلوه بصری فضای سبز صورت پذیرفت، در راستای رضایت شهروندان، زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) اجرایی شده است. 

   تعداد بازدید: 171
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .