•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 194
   کد: 203110
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
   رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد؛

   سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای افراد دارای معلولیت است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهرمشهد، با تاکبد بر این که سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای معلولان است، گفت: بر این اساس سازمان اتوبوسرانی را الزام کرده ایم که اتوبوس های جدید، برای استفاده معلولان مناسب سازی شود.
   سیاست مدیریت شهری و شورای پنجم مناسب سازی اتوبوس ها برای افراد دارای معلولیت است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند، امروز در حاشیه بهره برداری از هشت دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده برای استفاده افراد دارای معلولیت اظهار کرد: یکی از سیاست های شورای پنجم و مدیریت شهری حمایت از افراد دارای معلولیت و مناسب سازی اتوبوس های جدیدی است که به ناوگان اضافه می شوند.
   وی با اشاره به این که خوشبختانه تاکنون این کار انجام شده است، افزود: امروز شاهد اضافه شدن هشت دستگاه اتوبوس جدید مجهز به رمپ و مناسب سازی شده برای معلولان با استاندارد یورو5 ملقب به دوستار محیط زیست بوده ایم. با تمهیدات در نظر گرفته شده، افراد دارای معلولیت و توان یابان به راحتی می توانند از این اتوبوس ها که دارای استانداردهای بین المللی هستند، برای تردد در شهر استفاده کنند.
   رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان این که این هشت دستگاه اتوبوس از ایمنی بالایی برای معلولان برخوردار هستند، بیان کرد: اکنون 20 دستگاه اتوبوس دیگر مناسب سازی شده خریداری شده که آنها نیز به زودی وارد ناوگان اتوبوسرانی خواهند شد.
   بهاروند خاطرنشان کرد: در مجموع با اضافه شدن این تعداد اتوبوس، 200 دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده برای معلولان در خطوط مختلف اتوبوسرانی فعال هستند.
   وی اضافه کرد: با وجود این که قیمت اتوبوس چند برابر شده است اما چند مصوبه برای خرید اتوبوس و مینی بوس داشته ایم و در کنار آن به بازسازی و مناسب سازی اتوبوس هایی که قابلیت بازسازی دارند نیز توجه شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .