•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 412
   کد: 207842
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
   معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

   ایجاد 10 گرمخانه تا آذر ماه

   معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: با توجه به سردی هوا و با هدف ایجاد سرپناه برای افراد کارتن خواب، پیش بینی کرده ایم که در مناطق دو، سه، چهار، پنج و هفت با همکاری شهرداران مناطق، مکان یابی هایی برای ایجاد گرمخانه انجام شود و تا ابتدای آذر ماه، 10 گرمخانه به بهره برداری می رسد.
   ایجاد 10 گرمخانه تا آذر ماه

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی سیج در برنامه زنده رادیویی «شهرما» اظهار کرد: با توجه به سردی هوا و با هدف ایجاد سرپناه برای افراد کارتن خواب، پیش بینی کرده ایم که در مناطق دو، سه، چهار، پنج و هفت با همکاری شهرداران مناطق، مکان یابی هایی برای ایجاد گرمخانه انجام شود و تا ابتدای آذر ماه، 10 گرمخانه به بهره برداری می رسد.
   وی افزود: در حال حاضر مکان یابی گرمخانه ها انجام شده و تاکنون دو گرمخانه در منطقه دو به بهره برداری رسیده و مابقی آن نیز تا ابتدای آذر ماه برای کارتن خواب ها آماده می شود.
   معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: در این گرمخانه ها تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت می شود و ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز در اختیار افراد قرار خواهد گرفت همچنین امکانات بهداشتی همچون حمام نیز در این گرمخانه ها تدارک دیده شده است.
   دانایی خاطرنشان کرد: علاوه بر این 10 گرمخانه به دنبال ایجاد دو گرمخانه سیار هستیم که در سطح شهر به صورت سیار گردش کرده و به کارتن خواب هایی که علاقه ای به مراجعه حضوری ندارند، خدمات ارائه دهند.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 412
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .