•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 253
   کد: 208024
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

   اصلاح هندسی معبر سواره رو بزرگراه آزادی منطقه 10

   شهردار منطقه 10 مشهد از اجرای پروژه اصلاح هندسی معبر سواره رو بزرگراه آزادی با هدف ایمن‌سازی عبور و مرور وسایل نقلیه و عابران پیاده و رفع خطر نقاط حادثه خیز، خبر داد.
   اصلاح هندسی معبر سواره رو بزرگراه آزادی منطقه 10

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با اعلام اینکه اجرای این پروژه پیرو طرح‌های ارسالی از سازمان حمل و نقل و ترافیک صورت گرفته است، اظهار کرد: اجرای اصلاحات هندسی در نقاط حادثه خیز و پرخطر از جمله راهکارهای ارائه شده جهت تحقق اهداف مدیریت ترافیک به‌شمار می‌رود زیرا این عملیات زود بازده و ارزان قیمت، ضمن ایمن سازی نقاط مستعد وقوع حادثه، به کاهش زمان تاخیر سفرهای درون شهری و کاهش مصرف سوخت با توجه به آلودگی فعلی هوای مشهد، کمک شایانی می‌کند.
   وی با بیان اینکه این پروژه با هدف کاهش تصادفات و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در محدوده معبر سواره رو بزرگراه آزادی منطقه 10 صورت گرفت، تصریح کرد: نظم بخشی به ترافیک و مدیریت آن، سهولت در دسترسی، افزایش ایمنی وسایل نقلیه و عابران پیاده و ... نیز از دیگر اهداف اجرای این پروژه می‌باشد.
   شهردار منطقه 10 ادامه داد: این پروژه به طول 450 متر وبا اعتباری 10 میلیارد ریالی در معبر سواره رو بزرگراه آزادی «سه راهی میثاق تا فردوسی» در حال انجام است.

   تعداد بازدید: 253
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .