•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 121
   کد: 208055
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

   احداث کانال آب های سطحی در توس 63 منطقه 2

   شهردار منطقه دو از اجرای احداث جوی و جدول و زیرسازی آسفالت با مبلغ قرارداد یک و نیم میلیارد تومان در یک هزار متر مربع خبر داد.
   احداث کانال آب های سطحی در توس 63 منطقه 2

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد حجت فرقانی گفت: پروژه آسفالت 20متری توس 63 از ابتدای ماه جاری شروع شده و تا بهمن ماه به پایان خواهد رسید.
   وی ادامه داد: ترافیک محله نوده یا همان توس 65 با آسفالت 20متری کاهش می‌یاید چرا که بخشی از ترافیک به این محدوده سرازیر شده و از حجم تردد خودروها کاسته می‌شود.
   فرقانی اظهار داشت: شورای پنجم تاکید بسیاری به آبادانی حاشیه شهر دارد. نبود آسفالت در این خیابان دغدغه شورای شهر بود و بالاخره با تخصیص اعتبار، با حضور رییس کمیسون حاشیه شهر عملیات اجرایی آسفالت این معبر آغاز شد.
   وی شرایط توس 63 را در مواقع بارندگی بسیار نامناسب ذکر کرد و افزود: با احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در محله نوده و توس 63 توانستیم مشکلات بسیاری را در این زمینه حل کنیم تا شاهد مشکلاتی چون آبگرفتگی در این محدوه نباشیم.
   شهردار منطقه دو گفت: هرسال هنگام بارندگی‌های شدید، وضعیت نوده و معبر توس63 بسیار نامناسب بود و این مساله 20درصد امکانات شهرداری در توس35(نوده) و توس 63 را درگیر می کرد. با احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در نوده امسال دیگر در این محدوده آبگرفتگی نخواهیم داشت. این موضوع کمک بسیاری به کاهش هزینه معاونت خدمات شهری می‌کند.

    

   تعداد بازدید: 121
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .