•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 175
   کد: 208058
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

   استقبال شهروندان از مسابقات ورزشی آمادگی جسمانی مجازی محلات در منطقه 1

   شهردار منطقه یک از برگزاری مسابقات ورزشی مجازی و استقبال پر شور شهروندان در پنج رده سنی به همت اداره فرهنگی اجتماعی این منطقه خبر داد.
   استقبال شهروندان از مسابقات ورزشی آمادگی جسمانی مجازی محلات در منطقه 1

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: سلامت شهروندان همواره مهم ترین اولویت مدیریت شهری بوده و در این راستا با برگزاری مسابقات مجازی ورزشی در مدت زمان قرنطینه و به جهت ایجاد نشاط در بین شهروندان این مسابقات با استقبال پرشور در هفته بسیج به پایان رسید.
   وی ادامه داد: در برگزاری این مسابقات که به صورت مجازی برگزار شد، شهروندان با ثبت نام و ارسال کلیپ به سامانه مجازی منطقه از اجرای حرکات ورزشی خود در منزل مورد ارزیابی قرار گرفتند. این دوره از مسابقات در پنج رده سنی نوجوان، جوان، امید، بزرگسال و پیشکسوت و با ثبت نام 150 تن از شهروندان از ابتدای هفته دفاع مقدس آغاز و در هفته بسیج با معرفی افراد برتر به پایان رسید.
   شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: برگزاری این دوره از مسابقات ضمن بالا بردن آمادگی جسمانی موجب افزایش نشاط و سرگرمی در دوران قرنطینه نیز می شود.

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .