•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 303
   کد: 208130
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

   اجرای عملیات روکش اضطراری بیش از 870 مترمربع از معابر سطح ناحیه2 منطقه 1

   شهردار منطقه یک از عملیات بهسازی بیش از 870 مترمربع روکش آسفالت غیر مکانیزه و ضروری در معابر سطح ناحیه2 این منطقه خبر داد.
    اجرای عملیات روکش اضطراری بیش از 870 مترمربع از معابر سطح ناحیه2 منطقه 1

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم ‏ترین وظایف شهرداری‏ ها محسوب می ‏شود؛ اظهار کرد: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت باهدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری اجرایی شده است.
   وی ادامه داد: در راستای پاسخگویی به نیاز شهروندان تا همکنون 870 مترمربع از معابر فوق مورد اجرای عملیات بازسازی قرار گرفته و با هدف افزایش کیفیت آسفالت این عملیات در تمام محلات سطح منطقه در حال ادامه می باشد.
   باوندی افزود: متأسفانه نداشتن برنامه‌ریزی بعضی از اداره‌ها در زمان حفاری و بی‌توجهی در نظارت و رعایت نکردن اصول، علاوه بر ایجاد مشکل برای شهروندان، هزینه ترمیم و بهسازی را دو برابر می‌ کند و موجب پایین آمدن کیفیت کار و نشست کردن نوارهای حفاری در درازمدت می‌شود.
   وی تصریح کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌ گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

   تعداد بازدید: 303
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .