•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 248
   کد: 208163
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   پیشرفت 15 درصدی پروژه پردیس تئاتر شهر

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه احداث پردیس تئاتر شهر مشهد از 15 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
   پیشرفت 15 درصدی پروژه پردیس تئاتر شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: در حال حاضرعملیات اجرایی پروژه پردیس تئاتر شهر مشهد از سرعت خوبی برخوردار است.
   وی با بیان اینکه این پروژه در سه شیفت کاری فعال است اظهارکرد: در قسمت بتن ریزی فونداسیون 400 تن آرماتور و هفت هزار و 500 مترمکعب بتن ریزی داشته ایم.
   کاظمی تصریح کرد: اجرای چهار هزار و 800 مترمربع قالب بندی دیوار های بتنی و 320 تن آرماتور بندی دیوارها انجام شده است، همچنین تا کنون هزار و 100 مترمکعب بتن ریزی در بخش دیوارها انجام شده است.
   معاون عمران و حمل و نقل شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در بخش اجرای تاسیسات عملیات مربوط به تاسیسات تونل انرژی انجام شده است، خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز شاهد عملیات اجرایی آرماتوربندی، قالب بندی، بتن ریزی دیوارهای بتنی و ایزولاسیون رطوبتی دیوارهای پیرامونی هستیم.
   وی ادامه داد: ‌سالن بزرگ پردیس تئاتر قابلیت گنجایش ۷۰۰ نفر تماشاگر را در خود خواهد داشت ضمن اینکه سه سالن بلک باکس برای اجرای تئاترهای هم‌زمان و اجرای برنامه‌های آموزشی وهمچنین فضاهایی همچون کتابخانه، موزه و نگارخانه برای این مجموعه پیش بینی شده است.
   کاظمی، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از سوی سازمان عمران شهرداری مشهد پردیس تئاتر شهر در تابستان 1400 به پایان خواهد رسید.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 248
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .