•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 149
   کد: 208164
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

   کسب رتبه اول در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری منطقه ۹

   شهرداری منطقه 9 مشهد در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی موفق به کسب رتبه اول بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد طی شش ماهه اول سال 99 شد.
   کسب رتبه اول در اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری منطقه ۹

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری گفت: براساس ارزیابی عملکرد اجرای برنامه های فرهنگی 6 ماهه اول سال 99 که توسط سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد انجام شد، منطقه 9 با اخذ امتیاز 99.7 توانست رتبه اول را بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد کسب کند.
   شهردار منطقه 9 با بیان اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی در این منطقه به ارتقاء فرهنگ شهروندی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ... توجه شده است، اظهار داشت: در 6 ماهه اول سال جاری 169 موضوع برنامه در قالب 509 اجرا برای شهروندان توسط اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه 9 برگزار شده که با استقبال 219 هزار نفری شهروندان این منطقه همراه بوده است.
   اصغری خاطرنشان کرد: افزایش فعالیت های هویت بخش اسلامی و ایرانی، ارتقاء فرهنگ ایمنی و مقابله با بحران و فرهنگ مشارکت های اجتماعی و اقتصادی، برگزاری مسابقات و همایش های ورزشی، ترویج نشاط و امید در فضاهای شهری، راهبری شوراهای اجتماعی محلات و ... از موضوعاتی است که در طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 به آن ها پرداخته شده بود.
    

   تعداد بازدید: 149
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .