•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 369
   کد: 208190
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
   رییس گروه بودجه شهرداری مشهد خبرداد؛

   تحقق کامل برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 با توجه به برش سال 1400

   تحقق کامل برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 با توجه به برش سال 1400 و عملیاتی سازی برش های منطقه ای و سازمانی آن به منظور متوازن سازی توسعه شهری از جمله راهبردهای تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری مشهد است.
   تحقق کامل برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 با توجه به برش سال 1400

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهزیار حزب الهی با اشاره به ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1400 شهرداری مشهد به کلیه مجموعه های مدیریتی ستاد، مناطق، سازمان ها از سوی شهردار مشهد در خصوص راهبردهای تدوین بودجه سال 1400 شهرداری مشهد اظهار کرد: تحقق کامل برنامه عملیاتی میان مدت 1400-1397 با توجه به برش سال 1400 و عملیاتی سازی برش های منطقه ای و سازمانی آن به منظور متوازن سازی توسعه شهری، تعامل با همه گروه های اجتماعی برای تحقق شهر امید و شهروند محوری و افزایش مشارکت های مردمی، حرکت به سمت تحقق زیر ساخت های شهر هوشمند و اقتصاد دانش بنیان در شهر، تثبیت و ارتقا نقش منطقه ای کلان شهری و تعامل سازنده با همه ذی نفعان شهر، تنوع بخشی به روش ها و ابزار تامین مالی، مقابله با تکانه های اقتصادی شهر و شهرداری و افزایش تاب آوری از طریق مدیریت بهینه منابع و مصارف و شفافیت بخشی به بودجه، اهتمام به انضباط مالی و ارتقا پاسخگویی سازمانی جزو راهبردهای تدوین بودجه سال 1400 شهرداری مشهد است.
   وی همچنین به تکالیف حوزه های مختلف مدیریتی در بخش منابع و مصارف اشاره کرد و افزود: در این بخشنامه کلیه حوزه های مختلف مدیریتی اعمم از برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مالی و پشتیبانی و اقتصادی، موظف هستند ظرفیت جذب منابع درآمدی را مطابق با برنامه عملیاتی 1400-1397 تحصیل و محقق کنند.
   رییس گروه بودجه شهرداری مشهد بیان کرد: طبق این بخشنامه حوزه مالی و پشتیبانی مکلف است نسبت به اصلاح نظام تعیین عوارض و تعرفه بهای خدمات شهری و شهرداری و عملیاتی کردن راهکارهای افزایش منابع عمومی تلاش کند. حوزه مالی و پشتیبانی با رویکرد تقویت درآمدهای پایدار موظف است به گونه ای برنامه ریزی کند که سهم درآمدهای پایدار به 40 درصد از کل درآمدها افزایش پیدا کند.
   حزب الهی در خصوص تکالیف حوزه ها در بخش مصارف تصریح کرد: طبق این بخشنامه حوزه های بهره بردار مجاز به تعریف پروژه جدید در سال 1400 نبوده و تنها پروژه های نیمه تمام ادامه داراز قبل و مستمر و نگهداشت قابل پذیرش هستند و تعریف پروژه جدید در چهارچوب برنامه عملیاتی میان مدت و طرح های پیشران توسعه تنها زمانی مورد پذیر است که تملک، مطالعات و برآورد انجام آن انجام و تا پایان سال 1400 به بهره برداری برسد.

   تعداد بازدید: 369
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .