•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 128
   کد: 209931
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛

   احداث مجتمع مسکونی 1000 واحدی آغاز فصل جدیدی از خدمتگزاری است

   رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امروز و با آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع مسکونی هزار واحدی امام‌رضا(ع)، فصل جدیدی از خدمتگزاری و ساماندهی ویژه اقشار نیازمند خدمات و افرادی که بیش از دیگران صاحب نظام و انقلاب بوده و هستند، را آغاز می کنیم.
   احداث مجتمع مسکونی 1000 واحدی آغاز فصل جدیدی از خدمتگزاری است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجتمع مسکونی هزار واحدی امام رضا(ع) برای افراد نیازمند حاشیه شهر مشهد که با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، حضور شهردار مشهد، مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، سید محمدرضا هاشمی فرماندار، سردار غفور پور جانشین قرارگاه امنیتی اجتماعی شهید برونسی، دوتن از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد، اظهار کرد: اطلاعات اظهار کرد: حافظه تاریخی مشهد و مردم شریف ساکن در این شهر مذهبی به خاطر خواهند سپرد که دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت شهری طی سه سال و نیم گذشته تلاش ها و ایثارگری های زیادی را در پهنه بزرگ شهر مشهد انجام داده اند.
   وی افزود: امروز و با آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع مسکونی واحدی واحدی امام‌رضا(ع)، فصل جدیدی از خدمتگزاری و ساماندهی ویژه اقشار نیازمند خدمات و افرادی که بیش از دیگران صاحب نظام و انقلاب بوده و هستند را آغاز می کنیم.
   رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: در این دوره کلیت مشهد، از شمال‌ تا جنوب و شرق تا غرب، مملو از عملیات عمرانی، سازندگی و بالندگی بوده، هست و خواهد بود و مردم به خوبی گواهی می‌دهند که امروز در نقطه نقطه شهر مشهد، پروژه‌ های عمرانی بزرگ و سترگی درحال ساخت و اجرا است و نقش مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهر مشهد در بحث ارائه این خدمات کاملا برجسته است.
   فیضی خاطرنشان کرد: شورای پنجم و مدیریت شهری در این دوره، این خدمات را براساس دو رویکرد بنیادی و اساسی، یعنی تحقق عدالت ‌محوری و عدالت تمام ‌پهنه ‌ای و احترام و تکریم حقوق شهروندی عمل می کند.
   وی اضافه کرد: امروز این پروژه بزرگ آغاز شده است و پروژه هایی همچون احداث مرکز دفن زباله، مسیر دسترسی جمعه بازار شوشتری، تقاطع غیر همسطح ابوطالب، زیرگذر ودوررگردان شهید برونسی، بازگشایی مسیر کوشش به خلج، پارکینگ بزرگ آزادی، پارکینگ هوشمند میدان شهدا و .... در گذر زمان به بهره برداری می رسد.
   رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پروژه ساخت مجتمع مسکونی هزار واحدی امام‌رضا(ع) ثمره اقدام مشترک نهادهایی همچون استانداری، شورای اسلامی شهر مشهد، شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام‌خمینی(ره) است و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شهر امام‌رضا(ع) را بسازیم.

   حوریه جمالی پور

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .