•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 267
   کد: 209932
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   شهردار مشهد؛

   بهره برداری از پروژه مجتمع مسکونی هزار واحدی در سال 1401 در صورت نبود مشکلات

   شهردار مشهد گفت: کمیته امداد در نظر دارد این کار را در مدت یک سال و نیم به اتمام برساند و در صورت نبود مشکل می توانیم این پروژه را در این مدت به بهره برداری برسانیم.
   بهره برداری از پروژه مجتمع مسکونی هزار واحدی در سال 1401 در صورت نبود مشکلات

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی مجتمع مسکونی هزار واحدی امام رضا(ع) برای افراد نیازمند حاشیه شهر مشهد که با حضور رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی، سید محمدرضا هاشمی فرماندار مشهد، سردار غفور پور جانشین قرارگاه امنیتی اجتماعی شهید برونسی، دوتن از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد، اظهار کرد: برای اجرای این پروژه با سه نهاد بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد مسکن همکاری هایی صورت خواهد گرفت. در این پروژه موضوعاتی همچون طرح تفصیلی و آماده سازی طرح سبب طولانی شدن اجرای کار شده بود که خوشبختانه برطرف شده است.
   وی افزود: مشاور طرح آمایش نقشه های کار را آماده کرده است و قرارگاه خاتم النبیا نیز درحال آماده سازی کار است.
   شهردار مشهد گفت: کمیته امداد در نظر دارد این کار را در مدت یک سال و نیم به اتمام برساند و در صورت نبود مشکل می توانیم این پروژه را در این مدت به بهره برداری برسانیم اما متاسفانه شرکتی که طرح را تهیه کرده است، در لیست سیاه قرار گرفته و فعالیت های آنان با محدودیت مواجه شده است که در صورت عدم مشکل با این بخش، کار در سال 1401 به بهره برداری می رسد.
   حوریه جمالی پور

   تعداد بازدید: 267
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .