•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 123
   کد: 209933
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   معاون شهردار مشهد در حاشیه بازدید از مناطق ۵ و ۷؛

   انجام اقدامات مناسب در راستای کاهش آب افتادگی ناشی از بارش ها طی سال جاری در سطح مناطق/برنامه ریزی برای ساماندهی اراضی رها شده

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در ادامه بازدیدهای منطقه‌ای و شرکت در جلسه هماهنگی پروژهای فضای سبز، خدمات شهری و استقبال از بهار مناطق ۱۳ گانه شهر مشهد، با حضور در مناطق ۷ و ۵ از انجام اقدامات مناسب طی سال جاری برای حل معضلات ناشی از آب افتادگی در پی بارش نزولات آسمانی و همچنین برنامه ریزی برای ساماندهی اراضی رها شده در سطح شهر مشهد خبر داد.
   انجام اقدامات مناسب در راستای کاهش آب افتادگی ناشی از بارش ها طی سال جاری در سطح مناطق/برنامه ریزی برای ساماندهی اراضی رها شده

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر، اظهارکرد: طی سال جاری اقدامات بسیار مناسبی در راستای مقابله با هرگونه آب افتادگی در سطح شهر مشهد در مناطق ۱۳ گانه صورت گرفته است و بر اساس برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته مقرر شده تا با تدوین برنامه های مناسب نسبت به ساماندهی اراضی رها شده در سطح مناطق شهر مشهد اقدام شود.
   وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام استقبال از بهار و لزوم هماهنگی همه بخش های شهرداری مشهد برای خدمت رسانی مطلوب به زائران و مجاوران حریم رضوی، هماهنگی‌های لازم و تخصیص اعتبارات مورد نظر به منظور رفع نقص و مرمت معابر بوستان‌ها، مبلمان شهری، نصب آبخوری های سه سطحی و مرمت سایر آبخوری ها، بازپیرایی سرویس‌های بهداشتی و... در سطح این دو منطقه صورت گرفت.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: در زمینه نورپردازی نیز مقرر شد به صورت ویژه، معابر مناطق هفت و پنج شهرداری مشهد همزمان با ایام استقبال از بهار و اعیاد مذهبی پیش رو در اسفند سال جاری و فروردین ۱۴۰۰، نورپردازی شود.
   یعقوبی ادامه داد: در بررسی روند پیشرفت پروژه های فضای سبز منطقه ۵ نیز خوشبختانه پیشرفت مناسبی صورت گرفته است و با توجه به اینکه این منطقه نسبت به برخی دیگر از مناطق شهر مشهد از سرانه فضای سبز کمتری برخوردار است مقرر شد مطالعات احداث دو بوستان بزرگ در این منطقه برای سال آینده در دستور کار قرار بگیرد.
   وی گفت: تکمیل نورپردازی شبانه بزرگراه شهید بابانظر، اجرای طرح نورپردازی ویژه در بولوار میرزا کوچک خان، مفتح و ولایت نیز در دستور کار منطقه قرار گرفت.
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در استقبال از بهار ۱۴۰۰، المان ها و طرح های گلکاری مختلفی نیز در این دو منطقه اجرایی خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .