•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 167
   کد: 209941
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

   بررسی ۸۰ پروژه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ منطقه ۳

   سرپرست شهردار منطقه ۳ مشهد گفت: بالغ بر ۸۰ پروژه با موضوعات بهسازی محیط شهری، پیاده روسازی معابر و بازپیرایی پارک های خطی و محلی انتخاب شده است.
   بررسی ۸۰ پروژه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ منطقه ۳

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با اشاره به اینکه در این جلسه پنج دفتر تسهیل گری منطقه حضور داشتند، اظهار کرد: هر کدام از این دفاتر موضوعات مختلفی از پروژه های شهری مطرح کردند که قالب آن در راستای بهسازی محیط شهری و پیاده روسازی ها است.
   وی افزود: در این جلسه دفاتر تسهیل گری، پیشنهادات پروژه های ۱۴۰۰ خود را مطرح و پس از بحث و بررسی موارد اولویت دار و قابل اجرا در سال ۱۴۰۰ را به تصویب عوامل اجرایی و کارشناسان منطقه قرار گرفت و مقرر گردید در سبد پروژه ۱۴۰۰ منطقه گنجانده شود.
   رحمانیان گفت: بالغ بر ۸۰ پروژه با موضوعات بهسازی محیط شهری، پیاده روسازی معابر و بازپیرایی پارک های خطی و محلی مطرح شد که امید است که در صورت تخصیص اعتبارپروژه ها و تحقق آنان، گام موثری در جهت اعتماد سازی و رضایتمندی شهروندان منطقه برداریم.

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .