•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 242
   کد: 209958
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

   احداث، اصلاح و بهسازی 6100 متر از مسیرهای دوچرخه منطقه 1

   شهردار منطقه یک از احداث، اصلاح و بهسازی 6100 متر از مسیرهای دوچرخه این منطقه با هدف حمل و نقل پاک و ارتقاء سطح سلامت جامعه خبر داد.
   احداث، اصلاح و بهسازی 6100 متر از مسیرهای دوچرخه منطقه 1

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای افزایش رفاه حال شهروندان و ورزشکاران و همچنین در خصوص ایجاد زیرساخت برای استفاده حداکثری شهروندان از حمل و نقل پاک و لزوم تأمین ایمنی تردد دوچرخه سواران و عابران پیاده، عملیات بازسازی و ترمیم مسیرهای دوچرخه در سطح این منطقه اجرایی شد.
   وی تصریح کرد: افزایش سطح رفاه و تشویق شهروندان به جایگزینی حمل و نقل پاک و ارتقاء سطح سلامت جامعه از اهداف اجرایی شدن این پروژه نام برد و افزود: با تلاش و همت همکاران اجرایی از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 6100 متر از مسیرهای دوچرخه این منطقه مورد اصلاح و بهسازی قرار گرفته است.
   شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: اعتبار اجرای این عملیات بالغ بر 18 میلیارد بوده است که امیدواریم این اقدامات ضمن ترویج فرهنگ گسترش دوچرخه سواری در امر حمل و نقل درون شهری پاک و کاهش آلودگی هوا، موجب نشاط و تندرستی جامعه نیز شود.

   تعداد بازدید: 242
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .