•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 506
   کد: 209972
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   پیش بینی کاهش دمای هوای استان و وزش باد نسبتا شدید در استان

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، آغاز کاهش دمای هوای استان و وزش باد شدید را پیش بینی کرده است.
   پیش بینی کاهش دمای هوای استان و وزش باد نسبتا شدید در استان

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طی امروز پنجشنبه و فردا شاهد افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد در غالب نقاط استان خواهیم بود بطوریکه سرعت وزش باد در برخی نواحی شدید همراه با گرد و خاک و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاهش آلاینده های جوی پیش بینی می شود. از روز شنبه به تدریج کاهش دما رخ خواهد داد.
   طی 24 ساعت گذشته نیشابور با کمینه دمای 6- درجه سانتیگراد سردترین و مشهد با بیشینه دمای 19 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب صفر و 19 درجه سانتیگراد بوده است.
   همچنین آسمان امروز پنجشنبه شهرستان مشهد، صاف در بعدازظهر افزایش سرعت وزش باد و افزایش ابرپیش بینی شده است، دمای هوای امروز مشهد در گرم ترین زمان 21 درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به صفر درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

   تعداد بازدید: 506
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .