•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 137
   کد: 210185
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲

   ۳۰۰۰ متر طول نقاشی دیواری در طرح استقبال از بهار در شهرداری منطقه سه

   سرپرست شهرداری منطقه سه با اشاره به اینکه، ۳۰۰۰ متر نقاشی دیواری در طرح استقبال از بهار تا دو ماه دیگر در محلات مختلف شهرداری منطقه سه انجام خواهد گرفت، گفت: پروژه نقاشی دیواری پارک ارکیده در شیخ صدوق ۱۵ با اعتبار هشت میلیون تومان، در فضای ۲۰۰ متر و با درخواست شورای اجتماعی محله خیرآباد انجام شد.
   ۳۰۰۰ متر طول نقاشی دیواری در طرح استقبال از بهار در شهرداری منطقه سه

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با بیان این خبر اظهار کرد: ۳۰۰۰ متر نقاشی دیواری در طرح استقبال از بهار تا دو ماه دیگر در محلات مختلف شهرداری منطقه سه انجام خواهد گرفت.
   وی افزود: پروژه نقاشی دیواری پارک ارکیده در شیخ صدوق ۱۵ با اعتبار هشت میلیون تومان، در فضای ۲۰۰ متر و با درخواست شورای اجتماعی محله خیرآباد انجام شد.
   سرپرست شهرداری منطقه سه بیان کرد: این پروژه با اعتبارات جدید و با درخواست شورای اجتماعی محله خیرآباد توسط شهرداری منطقه انجام شده است.
   رحمانیان درخصوص طرح‌های آینده، خاطرنشان کرد: در طرح ‌های نقاشی دیواری استقبال از بهار براساس درخواست اعضای شوراهای محلات، از هر محله حداقل یک مکان برای نقاشی دیواری انتخاب خواهد شد. در حال حاضر شورای محله‌ها طرح‌های خود را برای بررسی به شهرداری منطقه ارسال می کنند.
   وی اضافه کرد: در دو ماه باقی مانده از سال، قرار است دو هزار متر نقاشی دیواری سطح سه و هزار متر نقاشی دیواری سطح دو در مناطق مختلف منطقه سه شهرداری مشهد انجام شود.

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .