•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 161
   کد: 210188
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد خبرداد؛

   برگزاری جلسه شورای سازمان فردوس ها در نیمه اول سال جاری و کسب عنوان مقبول در حوزه های عملکردی

   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد گفت: براساس حسابرسی های انجام شده توسط حسابرس مستقل، صورت های مالی و اجرایی سازمان فردوس ها مورد قبول واقع شد و عملکرد سازمان در این زمینه بسیار مطلوب عنوان شد.
   برگزاری جلسه شورای سازمان فردوس ها در نیمه اول سال جاری و کسب عنوان مقبول در حوزه های عملکردی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت‌ الاسلام و المسلمین حسین مهدوی دامفانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این جلسه که به منظور بررسی عملکرد نیمه اول سال جاری سازمان فردوس ها برگزار شده بود، گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته سازمان در بخش های مالی، اداری، برنامه ریزی، اجرایی، فرهنگی و روابط عمومی ارائه شد.
   وی تاکید کرد: در پایان این جلسه براساس حسابرسی های انجام شده توسط حسابرس مستقل، صورت های مالی و اجرایی سازمان فردوس ها مورد قبول واقع شد و عملکرد سازمان در این زمینه بسیار مطلوب عنوان شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرمستان های شهرداری مشهد افزود: در این جلسه در خصوص ساماندهی وضعیت قراردادی پرسنل سالن تطهیر نیز بحث و گفت و گو صورت گرفت و مقرر شد تا با برگزاری جلساتی با حضور شهردار محترم تصمیمات لازم در این زمینه صورت گیرد.

   تعداد بازدید: 161
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .