•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 185
   کد: 210191
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد؛

   خدمت به مردم در آرامستان ها موجب اجر اخروی و رضایت خداوند و شهروندان است

   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد گفت: خدمت به مردم در آرامستان ها موجب اجر اخروی و رضایت خداوند و شهروندان است.
   خدمت به مردم در آرامستان ها موجب اجر اخروی و رضایت خداوند و شهروندان است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت السلام و المسلمین حسین مهدوی دامغانی در مراسم تودیع و معارفه تنی چند از مدیران سازمان فردوس ها، اظهار کرد: در سال جاری با شیوع کرونا و کمبود منابع برای سازمان فردوس ها سال سختی را پشت سر گذاشتیم که فشار آن بر روی همکاران بوده و کار آرامستان بهشت رضوان نیز بیشتر از حد توان آن بود.
   وی ضمن تقدیر از زحمات افراد در پست های قبلی و آرزوی موفقیت برای افراد در جایگاه های جدید، افزود: تلاش های همکاران بدون هرگونه چشم داشتی بوده و هر اقدامی برای آن ها انجام شود، جبران زحمات آن ها را نمی نماید.
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد بیان کرد: خدمت به مردم در آرامستان ها موجب اجر معنوی و رضایت خداوند و شهروندان بوده و اثرات آن در هر زمانی هم برای همکاران و هم خانواده آن ها خواهد بود.
   گفتنی است در پایان این مراسم آقایان حسین ذاکر به عنوان سرپرست اداره بهشت رضا(ع)، سعید بیژنی سرپرست اداره بهشت رضوان، حامد دهقانیان سرپرست اداره امور اداری، سعید یعقوبیان مسئول دفتر و مشاور مدیرعامل و مهدی عیالوار به عنوان مسئول امور روابط عمومی منصوب و از زحمات آقایان بقراط و شاهپسندی تقدیر به عمل آمد.

    

   تعداد بازدید: 185
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .