•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 94
   کد: 210195
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
   مدیر عامل سازمان عمران شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   ایجاد دسترسی آسان به خیابان کارگر راضی با احداث ادامه مسیر بولوار الزهرا(س)

   مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: پروژه احداث مسیر بلوار سواره رو الزهرا با هدف ایجاد دسترسی آسان اهالی بولوار بابانظر و ساکنین بولوار الزهرا به خیابان کارگر و راضی در منطقه 5 شهری درحال احداث است.
   ایجاد دسترسی آسان به خیابان کارگر راضی با احداث ادامه مسیر بولوار الزهرا(س)

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر سیاوش حجازی در این خصوص افزود: باتوجه به احداث ادامه مسیر بولوار الزهرا و تسهیل حریم مسیر با هماهنگی آموزش و پرورش منطقه، بخشی از ساختمان قدیم مدرسه تخریب شد که به همین منظور ساختمان جدیدی در اختیار آموزش و پرورش منطقه قرار خواهد گرفت.
   وی اضافه کرد: این بلوار شامل یک معبر ۴۴ متری است که در دو لاین سواره رو، هرکدام به عرض 10 متر و دو پیاده روی هفت متری خواهد بود.
   حجازی ادامه داد: احجام این پروژه شامل 2500 مترمربع خاکبرداری، ۲۴۰۰ مترمکعب زیرسازی، ۵۲۰۰ مترمربع آسفالت و ۱۱۰۰ متر جدول کاری است.
   مدیر عامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: این پروژه در حال حاضر از 30 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و طبق برنامه زمانبندی این پروژه باید تا 52 روز دیگر و در ۲۵ اسفند ۹۹ به اتمام برسد.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 94
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .