•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 109
   کد: 211442
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   جدول گذاری توس 55 و مرمت کانال بزرگراه شهید چراغچی در منطقه دو

   جدول گذاری در توس 55 و مرمت کانال در بزرگراه شهید چراغچی در راستای بهسازی و ساماندهی معابر و هدایت آب های سطحی درمنطقه دو اجرایی شد.
   جدول گذاری توس 55 و مرمت کانال بزرگراه شهید چراغچی در منطقه دو

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی شهردار این منطقه با اشاره به اجرای عملیات جدول گذاری در توس 55 افزود: جدول گذاری در توس 55 تا شهید شافعی 2 به میزان 150 متر طول در راستای ساماندهی آب های سطحی انجام شد.
   وی به مرمت کانال بزرگراه شهید چراغچی حد فاصل میدان شهید فهمیده تا قائم اشاره کرد و گفت: مرمت کانال بزرگراه شهید چراغچی به میزان 90 متر طول به اتمام رسید.
   فرقانی تصریح کرد: علاوه بر این اجرای بیش از 50 مورد لکه گیری آسفالت در سطح منطقه نیز با هدف افزایش کیفیت عبور و مرور انجام شده است.
   شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به رفع نقص و رنگ آمیزی مبلمان پارکی و لوازم بازی کودکان، اظهارکرد: از ابتدای کرونا وسایل بدنسازی محصور شد، اکنون در آستانه بهار تعداد 227 مورد از لوازم بازی کودکان در هفته گذشته مرمت شد.
   وی افزود: همچنین رنگ آمیزی 491عدد مبلمان پارکی و 497 عدد سطل زباله ،یکهزار و 114عدد عمود روشنایی و نظافت و شستشوی 922 عدد عمود روشنایی نیز انجام شده است.

    

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .