•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 283
   کد: 69274
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
   با حضور شهردار مشهد؛

   جلسه کمیسیون ماده 5 در تالار شهر مشهد برگزار شد

   خوشبختانه طرح میدان شهدا بعد از 10 سال صاحب هویت، رنگ و شکلی ویژه شده است که شهروندان و زائران می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
   جلسه کمیسیون ماده 5 در تالار شهر مشهد برگزار شد

   سالن جدید جلسات علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در ساختمان تالار شهر واقع شده، روز گذشته شاهد برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 با حضور مقامات استانی، اعضای این کمیسیون و شهردار مشهد بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اعضای کمیسیون ماده 5 استان خراسان رضوی، طی بازدیدی سه ساعته تعدادی از پروژه‌های طرح میدان شهدا از جمله تالار شهر، عرصه، پارکینگ پایانه صبا، ساختان شمس و... را مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار دادند.
   در این بازدید، معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل حفاظت محیط زیست، مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی، جمعی از مدیران شهرداری مشهد را همراهی کردند.
   همچنین مدیر اجرایی طرح میدان شهدا نیز در جریان این بازدید به مختصات این پروژه‌ها اشاره کرد و افزود: خوشبختانه طرح میدان شهدا بعد از 10 سال صاحب هویت، رنگ و شکلی ویژه شده است که شهروندان و زائران می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
   وحید برجسته‌نژاد گفت: در پروژه تالار شهر که اصلی‌ترین زیرپروژه میدان شهدا محسوب می‌شود، از مدرن‌ترین تکنولوژی روز استفاده کردیم و در جریان اتمام عملیات عمرانی سالن جلسات علنی شورای شهر نیز بیشترین تغییرات را داشتیم تا فضای مطلوب‌تری در اختیار نمایندگان شهروندان مشهد در شورای شهر قرار بگیرد.
   حسین زوارزاده

    

   تعداد بازدید: 283
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .