•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 239
   کد: 69277
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
   شهردار مشهد در بازدید از تالار شهر:

   تالار شهر مشهد میزبان اقشار مختلف مردم می‌شود

   سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر با مشکلات بسیاری همراه بود که با تدبیر و مدیریت جدید طرح میدان شهدا این مشکلات تا حدودی رفع شد ولی هیچ پروژه‌ای بدون اشکال نیست و نخواهد بود.
   تالار شهر مشهد میزبان اقشار مختلف مردم می‌شود

   شهردار مشهد گفت: معماری و ایده‌پردازی تالار شهر به گونه‌ای بوده است که تا سال‌های سال ماندگار خواهد ماند و کاربری‌های مختلف آن میزبانی هر چه بهتر اقشار مختلف مردم را تسهیل می‌سازد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی در جریان بازدید از تالار شهر در جمع اعضای کمیسیون ماده 5 افزود: تالار شهر به کاربری‌های زیبایی نظیر موزه، گفتگوی چهره‌ها، تالار مردم و مسئولین، سالن همایش و... مجهز شده که این هماهنگی به خدمت خالصانه به مردم کمک ویژه‌ای می‌کند.
   وی تصریح کرد: سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر با مشکلات بسیاری همراه بود که با تدبیر و مدیریت جدید طرح میدان شهدا این مشکلات تا حدودی رفع شد ولی هیچ پروژه‌ای بدون اشکال نیست و نخواهد بود.
   شهردار مشهد یادآور شد: هم اکنون تالار شهر به تکمیل فعالیت‌های عمرانی خود رسیده است و تنها تجهیز اداری و تست‌های امکانات، تجهیزات و تکنولوژی‌ها باقی مانده است که با انجام آنها اعضای شواری اسلامی شهر و دیگر قسمت‌های شهرداری به این مکان منتقل خواهند شد.
   حسین زوارزاده

    

   تعداد بازدید: 239
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .