•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 192
   کد: 69284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی:

   میدان شهدا دومین مرکز مهم شهر مشهد است

   پیشنهاد می‌کنیم که برای احداث برج شمالی طرح میدان شهدا این ساختمان با تعداد طبقات بالا در نظر گرفته شود تا کاربری‌های فرهنگی، اجتماعی شاخصی در آن قرار داده شود.
   میدان شهدا دومین مرکز مهم شهر مشهد است

   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: میدان شهدای مشهد بعد از حرم مطهر رضوی به عنوان دومین مرکز تجمعات، هویت‌بخشی، تاریخ انقلاب و عرصه‌های اجتماعی در بین ایران و ایرانیان شناخته شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد مقدوری در جریان بازدید از پروژه میدان شهدا و برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 در تالار شهر افزود: تالار شهر همچنین بعد از حرم مطهر امام رضا(ع) می‌تواند بزرگترین نماد مشهد شود چرا که معماری آن به همراه نوع پردازش و جغرافیای مکانی آن اثری بی‌بدیل را خلق کرده است.
   وی اظهار داشت: در گذشته و قبل از شروع عملیات اجرایی پروژه تالار شهر پیشنهاد داده شد که این ساختمان را با 30 طبقه به انتها برسانید تا به عنوان تنها و بلندترین ساختمان شهر نما و ویژگی خاصی نیز از خود بروز دهد که متاسفانه مورد پذیرش قرار نگرفت.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: پیشنهاد می‌کنیم که برای احداث برج شمالی طرح میدان شهدا این ساختمان با تعداد طبقات بالا در نظر گرفته شود تا کاربری‌های فرهنگی، اجتماعی شاخصی در آن قرار داده شود.
   مقدوری در ادامه گفت: برج جنوبی میدان شهدا را به دلیل مزاحمت، سایه‌اندازی معکوس و آثار نامطلوب نمی‌توان مرتفع‌تر از مصوبه فعلی ساخت و پیشنهاد مرتفع‌سازی برج تنها برای برج شمالی است.
   حسین زوارزاده

    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .