•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 249
   کد: 73225
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۴/۱۰
   رییس کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   افتتاح بنای ماندگار تالار شهر در پایان ماه مبارک رمضان

   با افتتاح این طرح خوب و ماندگار در واقع ارتباط نزدیک ما بین مسوولان و مردم رقم خواهد خورد و سبب ایجاد تعاملات بیشتر ما بین شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد خواهد شد.
   افتتاح بنای ماندگار تالار شهر در پایان ماه مبارک رمضان

   رییس کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد  از افتتاح رسمی فاز اول تالار شهر در پایان ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این بنا با معماری انجام شده و اصلاحات صورت گرفته تبدیل به یک کار خوب و ماندگار شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی ذاکرالحسینی ضمن بیان مطلب فوق افزود: بخش‌های مختلف تالار شهر، اتاق اعضای شورای اسلامی شهر و کمیسیون‌های مربوطه فاز اول این طرح را به خود اختصاص می‌دهند که هم‌اکنون پیشرفت فیزیکی 100 درصد دارد و هم اکنون در حال رفع مشکلات جزئی و تجهیز مبلمان اداری است.
   وی تصریح کرد: نمایشگاه، موزه، سالن همایش و... فازهای بعدی تالار شهر را به خود اختصاص می‌دهند که همزمان با تالار شهر به بهره‌برداری می‌رسد.
   ذاکرالحسنی یادآور شد: با افتتاح این طرح خوب و ماندگار در واقع ارتباط نزدیک ما بین مسوولان و مردم رقم خواهد خورد و سبب ایجاد تعاملات بیشتر ما بین شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد خواهد شد.
   وی گفت: سالن همایش طبقه همکف که از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های ممکن برخوردار است هم اکنون در حال تجهیز و تکمیل است و در واقع فاز انتهایی تالار شهر را شامل می‌شود که آخرین قسمتی است که به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: دیگر طبقات تالار شهر هم اکنون پیشرفت فیزیکی 100 درصدی را شامل شده‌اند و تنها رفع نقایص و تجهیز مبلمان اداری را در پیش دارد که بخشی به مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا و بخشی به معاونت مالی و اداری شهرداری مشهد مربوط می‌شود تا به تکمیل کامل برسد.
   حسین زوارزاده
    

   تعداد بازدید: 249
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .