•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 1038
   کد: 123809
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   دریافت مرخصی شهردار از شورای اسلامی شهر برای سفر به تهران/ عدم آثار تخریب زلزله در محدوده خدماتی شهرداری مشهد

   نکته دوم اینکه خوشبختانه در زلزله روز گذشته هیچ آثار تخریبی در شهر مشهد وجود نداشته بلکه کانون این زلزله در 84 کیلومتری شهرمشهد بوده است.
   دریافت مرخصی شهردار از شورای اسلامی شهر برای سفر به تهران/ عدم آثار تخریب زلزله در محدوده خدماتی شهرداری مشهد

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه شهردار مشهد برای سفر خود به تهران از شورای اسلامی شهر مشهد مرخصی گرفته، گفت: هیچ آثار تخریب زلزله در محدوده خدماتی شهرداری مشهد گزارش نشده پس شهردار مشهد مسوول مرتبط آن نیست.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد؛ محمدکمال سروی‌ها در ارتباط با شایعات پیرامون سفر شهردار مشهد به تهران اظهار کرد: نکته اول اینکه شخص سید صولت مرتضوی شهردار مشهد از همان ابتدا برای تمام سفرهای خود به خارج از شهر با شورای اسلامی شهرهماهنگی کامل داشته است.
   وی افزود: برای سفر اخیر خود به تهران نیز مرخصی خود را از شورای شهر مشهد دریافت کرده وهیچ مشکلی قانونی دراین ارتباط وجود نداشته است.
   رییس شورای اسلامی شهرمشهد خاطرنشان کرد: نکته دوم اینکه خوشبختانه در زلزله روز گذشته هیچ آثار تخریبی در شهر مشهد وجود نداشته بلکه کانون این زلزله در 84 کیلومتری شهرمشهد بوده است.
   سروی‌ها ادامه داد: براین اساس در محدوده خدماتی شهرداری مشهد هیچ آثار تخریبی خاصی گزارش نشده اما در خارج شهر شاهد خرابی‌های بودیم که این موضوع به شهردار مشهد ارتباطی ندارد و استاندار و فرماندار مسوول مرتبط آن هستند که از دقایق نخست زلزله زحمات فراوانی را متحمل شده‌اند.
   سید زُهیر موسوی
    

   کلید واژه ها: مرخصی - شهردار مشهد - تهران -
   تعداد بازدید: 1038
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .