•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 306
   کد: 143900
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
   مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد:

   گزینش یادگار ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است

   این مهم بدون تردید نشات گرفته از درک عمیق و اندیشه‌های ناب امام فقید بوده که بار سنگین حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را بر دوش پیروان واقعی ایشان و سربازان گمنام بی‌ادعا و خدوم نظام گذاشته است.
   گزینش یادگار ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است

   مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد گفت: گزینش یادگار ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در این خصوص بیان کرد: 15 دی ماه 1361 بهانه‌ای است برای پاسداشت تلاش‌های صادقانه، بی‌منت و حساس انسان‌های دلسوز و متعهدی که مسوولیت گزینش و انتخاب افراد را برای سال‌ها خدمت عاشقانه و سخت برعهده دارند.
   مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد ادامه داد: گزینش یکی از برکات و یادگارهای ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است که با فرمان مبارک و تاریخی حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) در تاریخ 15 دی‌ماه سال 1361 در ساختار نظام اداری کشور بنا نهاده شده است.
   حسامی بیان کرد: این مهم بدون تردید نشات گرفته از درک عمیق و اندیشه‌های ناب امام فقید بوده که بار سنگین حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را بر دوش پیروان واقعی ایشان و سربازان گمنام بی‌ادعا و خدوم نظام گذاشته است.
   دبیر شورای هم‌اندیشی مدیران هسته‌های گزینش استان خراسان رضوی با بیان اینکه پذیرفتن این امر که خدمت در گزینش بسیار حساس و سخت است، بر هیچ فردی پوشیده نیست، ادامه داد: امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در ششمین سالگرد فرمان تاریخی امام راحل(ره) در جمع گزینشگران فرمودند «مشکل کار شما این است که هر دو طرفش قابل احتیاط نیست".
   وی ادامه داد: ایشان در ادامه سخنان خود فرمودند" یعنی آنجایی که یک مجموعه‌ای از انسان‌ها در برابر شما قرار دارند و شما می‌خواهید قضاوت کنید اگر بگویید که احتیاطا قدری سخت می‌گیریم که اگر ناباب هست راه پیدا نکند این احتیاط صحیحی نیست زیرا اگر به خصوصیات زندگی آدمی و فکر آدمی، خانواده او، معیشت و آبروی او و چیزهایی که برای انسان‌ها خیلی حساس و مشکل است، (دقت کنیم) متوجه می‌شویم که ممکن است به افراد ظلم شود و آن طرفش هم احتیاط ندارد زیرا ممکن است از زیر دست شما در یک چنین شرایطی کسی وارد شود که نباید وارد شود پس هر دو طرفش سخت است و احتیاط ندارد البته واضح است که در کار سخت به همان نسبت هم ثوابی الهی دارد.»
   مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد تصریح کرد: حساسیت ویژه کارگزاران گزینش قابل توجه است و گزینشگران اعم از محققان، مصاحبه‌گران، ارزیابان و نیروهای ستادی با تلاش شبانه‌روزی برای تحقق این امر می‌کوشند که با کم‌ترین خطایی، بهترین و کارآمدترین و صالح‌ترین افراد را برای ورود به دستگاه‌های اجرایی انتخاب نمایند تا نهایتا در خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران اسلامی، موفق‌تر از گذشته عمل شود که امیدواریم رضایت الهی را نیز در بر داشته باشد.
   حسامی خاطرنشان کرد: همچنین امیدواریم برای گزینشگران در جهت حفظ و صیانت از مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حقوق افراد با محوریت قانون و رویکرد خدمت‌رسانی صادقانه ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق باشند.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: گزینش - شهرداری - مشهد -
   تعداد بازدید: 306
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .