•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 259
   کد: 149775
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
   با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابر فرعی و از ابتدای سال 97 صورت می‌پذیرد؛

   ساماندهی آسفالت خیابان رودکی در منطقه 8 مشهد

   در این دوره از عملیات ساماندهی آسفالت معابر از دو راه بازدیدهای کارشناسان و پیام های مردمی که از طریق سامانه 137 و روابط عمومی به این منطقه اعلام شده، شناسایی و نسبت به رفع نقص آنها اقدام شده است.
   ساماندهی آسفالت خیابان رودکی در منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از ساماندهی آسفالت خیابان رودکی با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابر فرعی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حجت فرقانی بیان کرد: به منظور بهبود کیفیت خدمات شهری و تسهیل در عبور و مرور شهری عملیات تراش، روکش و لکه‌گیری آسفالت و بهسازی معابرشهری در سطح منطقه اجرایی شده است.
   وی با بیان اینکه عمران و نوسازی شهر براساس و مبنای اهداف و برنامه‌های تعیین شده ابتدای سال است، افزود: روند اجرای فعالیت‌های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات در راستای تامین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان است.
   شهردار منطقه 8 مشهد توجه به بافت منطقه را یکی از مناطق مرکزی و پرتردد شهر خواند، تصریح کرد: اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه به دلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و به منظور مهیا کردن معابر با کیفیت مطلوب‌تر جهت تردد شهروندان از سوی شهرداری از جمله برنامه‌هایی است که به مرور در طول سال محقق می‌شود.
   فرقانی اضافه کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
   وی با اشاره به شناسایی معابر فرعی که دارای مشکل فنی هستند، عنوان کرد: در طول سال کارشناسان فنی و عمران این منطقه در بازدیدهای مختلف نسبت به شناسایی معابری که دارای مشکل آسفالت هستند، اقدام می‌کنند همچنین شهروندان نیز با اعلام نقص آسفالت معابر می‌توانند کارشناسان این منطقه را نسبت به شناسایی معابر یاری رسانند.
   شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه گفت: در این دوره از عملیات ساماندهی آسفالت معابر از دو راه بازدیدهای کارشناسان و پیام های مردمی که از طریق سامانه 137 و روابط عمومی به این منطقه اعلام شده، شناسایی و نسبت به رفع نقص آنها اقدام شده است.
    

   تعداد بازدید: 259
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .