•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 714
   کد: 149870
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   شهردار کنونی تعهد چهار ساله دارد

   تاکنون به موضوع استعفای تقی‌زاده خامسی فکر نکرده‌ایم.
   شهردار کنونی تعهد چهار ساله دارد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به وجود نام شهردار این شهر در فهرست نامزدهای شهرداری تهران گفت: تقی‌‌زاده خامسی شهردار کنونی مشهد تعهدی چهار ساله دارد که به عنوان شهردار در مشهد انجام وظیفه کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدرضا حیدری در حاشیه جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر مشهد در جمع خبرنگاران افزود: اگر شهردار مشهد خلاف تعهدش به شورای شهر عمل کند خلف وعده است. از منظر ما این موضوع متصور نیست که تقی‌زاده خامسی به شهرداری تهران برود.
   وی ادامه داد: چهره‌های توانمند زیادی در کشور برای برعهده گرفتن مسئولیت شهرداری تهران وجود دارند. تاکنون به موضوع استعفای تقی‌زاده خامسی فکر نکرده‌ایم.
   محمدعلی نجفی شهردار تهران هفته پیش استعفای خود را تقدیم و اعضای شورای شهر تهران 21 فروردین ماه با آن موافقت کردند. پس از پذیرش این استعفا فهرست 10 نفره ای به عنوان 10 نامزد تصدی شهرداری تهران در شبکه‌های مجازی منتشر شد که قاسم تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد در آن قرار دارد.
    

   تعداد بازدید: 714
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .