•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 205
   کد: 151618
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   با حکم معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

   مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد منصوب شد

   جمال حسن بارانی پیش از این مدیریت برنامه و بودجه حوزه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی بود.
   مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد منصوب شد

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد طی حکمی جمال حسن بارانی را به عنوان مدیرکل دفتربرنامه بودجه و ارزیابی عملکرد منصوب کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد؛ براساس این حکم جمال حسن بارانی به عنوان مدیرکل دفتربرنامه بودجه و ارزیابی عملکرد منصوب شد که در حکم وی تنظیم برنامه‌های راهبردی، میان مدت و عملیاتی شهرداری، ارتقاء و اصلاح سیستم بودجه‌ریزی، نظارت و کنترل بر تعهدات و منابع مورد نیاز در خصوص طرح‌های مدیریت شهری، نظارت بر عملکرد بودجه سالانه و تهیه گزارش‌های دوره‌ای از عملکرد کیفی و کمی کدهای هزینه‌ای، ارتقاء کیفیت موافقت‌نامه‌های جاری و عمرانی بر مبنای یافته‌های حاصل از تحقیقات کاربردی، تهیه و تنظیم تفریغ بودجه‌های سالیانه شهرداری و... به عنوان بخشی از وظایف عنوان شده است.
   همچنین از دیگر وظایف می‌توان به تهیه و تنظیم بودجه‌های سالیانه و ابلاغ بودجه مصوب و تخصیص اعتبارات، انجام اقدامات لازم به منظور استقرار سیستم کنترل عملکرد و ارزیابی در شهرداری، مدیریت، نظارت و راهبری سامانه‌ها و فرآیندهای یکپارچه کنترل و ارزیابی عملکرد، کنترل، نظارت، ارزیابی و تحلیل مستمر پروژه‌ها و برنامه‌های مصوب کوتاه مدت، میان مدت، بلندمدت و ارایه بازخورد آن به مدیران در راستای اصلاح سیاست‌ها، برنامه‌ها و ارایه گزارش کارنامه یکساله و پنج ساله، راهبری نظام ارزیابی، انتخاب و پایش عملکرد تامین کنندگان کالا و خدمات مورد نیاز شهرداری مشهد اشاره کرد.
   گفتنی است جمال حسن بارانی پیش از این مدیریت برنامه و بودجه حوزه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی بود.
    

   تعداد بازدید: 205
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .