•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 144
   کد: 151630
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   در پاسخ به درخواست‌های شهروندان صورت گرفت؛

   مرمت و بهسازی پیاده‌روها در منطقه یک

   در پی تماس‌های شهروندان در مرحله بعدی مرمت پیاده‌روها از جمله مرمت پیاده‌رو مرکز بهداشت قدسی در انتهای سناباد تقاطع با فلسطین، صورت پذیرفت.
   مرمت و بهسازی پیاده‌روها در منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد با اشاره به تماس‌های شهروندان با سامانه 137، مبنی بر تخریب برخی از پیاده‌روها و ایجاد خطر برای عابران پیاده گفت: همکاران ما در اداره فنی و عمران بلافاصله پس از تماس شهروندان نسبت به مرمت و بهسازی پیاده‌روهای مدنظر اقدام کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: در اولین اقدام و با توجه به رفت و آمد زیاد شهروندان در حاشیه خیابان فلسطین، پیاده‌رو نبش فلسطین 22 بهسازی و مرمت شد.
   وی ادامه داد: در پی تماس‌های شهروندان در مرحله بعدی مرمت پیاده‌روها از جمله مرمت پیاده‌رو مرکز بهداشت قدسی در انتهای سناباد تقاطع با فلسطین، صورت پذیرفت.
   اصغری با اشاره به ضرورت مرمت و بهسازی پیاده‌روها، تصریح کرد: تخریب پیاده‌روها موجب ایجاد خطر برای عابران پیاده به ویژه معلولان و سالمندان می‌شود و ایمنی آنان را به خطر می‌اندازد به همین منظور مرمت پیاده‌روها در دستور کار قرار گرفت.
    

   تعداد بازدید: 144
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .