•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 404
   کد: 153125
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
   شهردارمشهد مقدس درمراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد:

   وضعیت ترافیک و رانندگی شهر مشهد خوب نیست

   مردم در موضوع ترافیک از شهرداری انتظار دارند ولی ما ابزار لازم در اختیار نداریم، اما امیدوارم با تعاملی که بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد وضعیت بهبود یابد.
   وضعیت ترافیک و رانندگی شهر مشهد خوب نیست

   شهردار مشهد مقدس با تاکید بر توجه به آموزش و فرهنگسازی ترافیکی گفت: وضعیت ترافیک و رانندگی در شهر مشهد خوب نیست که باید به ترویج و توسعه فرهنگ ترافیکی از طریق آموزش توجه بیشتری شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی ظهر امروز در مراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک افزود: ترافیک شهرمشهد بخشی به شهرداری ارتباط دارد ، اما سهم شهرداری در مدیریت ترافیک مشخص نیست و تا تعیین تکلیف لایحه مدیریت شهری این تداخلها ادامه خواهد داشت.
   وی با بیان اینکه اکنون شهرداری در بحث ترافیک تنها نظاره‌گر است، اظهار کرد: مردم در موضوع ترافیک از شهرداری انتظار دارند ولی ما ابزار لازم در اختیار نداریم، اما امیدوارم با تعاملی که بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد وضعیت بهبود یابد.
   شهردار مشهد مقذس در ادامه با تقدیر از زحمات، سید مهدی امامی میبدی مدیرعامل سابق سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ، دکتر عطارزاده طوسی را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد معرفی کرد و گفت تلاش کرده ام اولویت انتخاب مدیران جدید با کارکنان شهرداری باشد ایشان نیز از بدنه شهرداری است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 404
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .