•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 371
   کد: 154741
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
   روز 21 تیرماه و همزمان با هفته عفاف و حجاب صورت می‌گیرد؛

   برگزاری اجتماع مردمی در عرصه میدان شهدا به مناسبت سالروز واقعه قیام گوهرشاد

   برپایی 21 ایستگاه فرهنگی با مشارکت ستاد مردمی عفاف و حجاب یکی از این برنامه‌هاست که در این ایستگاه‌ها، توزیع بسته‌های فرهنگی، برگزاری تریبون آزاد، بازگویی واقعه گوهرشاد و ... صورت خواهد گرفت.
   برگزاری اجتماع مردمی در عرصه میدان شهدا به مناسبت سالروز واقعه قیام گوهرشاد

   دبیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد مقدس از برگزاری اجتماع مردمی در عرصه میدان شهدا به مناسبت سالروز واقعه قیام گوهرشاد در روز 21 تیرماه جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، بهادر صمدیان در تشریح برنامه‌های هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در شهر مشهد از روز 20 تا روز 24 تیرماه، مصادف با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، اجرا می‌شود که شهرداری مشهد مقدس نیز برنامه‌های خاصی را برای این ایام تدارک دیده است.
   وی در مورد برنامه‌های عمومی و شهری هفته عفاف و حجاب بیان داشت: برپایی 21 ایستگاه فرهنگی در 21 نقطه شهر و 45 ایستگاه فرهنگی در کوهسنگی مشهد با مشارکت ستاد مردمی عفاف و حجاب یکی از این برنامه‌هاست که در این ایستگاه‌ها، توزیع بسته‌های فرهنگی، برگزاری تریبون آزاد، بازگویی واقعه گوهرشاد، برگزاری جشنواره چادرهای آسمانی با محوریت عکس در دو بخش آماتور و حرفه ای ... صورت خواهد گرفت.
   صمدیان ادامه داد: همچنین 45 ایستگاه فرهنگی در بوستان کوهسنگی با محوریت عفاف و حجاب برپا می‌شود که در حاشیه آن، 20 ایستگاه عرضه محصولات عفاف و حجاب با تخفیف ویژه با مشارکت تشکل‌های مردمی عفاف و حجاب دایر خواهد شد؛ همچنین د کنار آن اجرای نمایش تاتئرگوهرشاد در محل گرادین بوستان کوهسنگی برگزار خواهد شد.
   وی ابراز کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب نیز برنامه‌ریزی شده است. همچنین برای اکران و فضاسازی شهری این ایام، فراخوانی برگزار شد تا مردم طرح‌های خود را برای چاپ پوستر و استفاده در تبلیغات شهری ارسال نمایند که 6 طرح از میان آثار ارسالی منتخب شده و استفاده شد.
   عضو ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: حواله خرید رایگان محصولات عفاف و حجاب نیز توزیع می‌شود. همچنین برگزاری اجتماع عظیم مردمی در روز 21 تیرماه ساعت 8:30 که سالروز واقعه قیام گوهرشاد است در عرصه میدان شهدا برنامه‌ریزی شده است.
   صمدیان در مورد برنامه‌های ویژه شهرداری برای هفته عفاف و حجاب نیز خاطرنشان ساخت: برگزاری هشت غرفه در بوستان حجاب، ملت و کوهسنگی در حوزه مد و لباس، قاب خاطره، خوش لباسی و مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده است.
   وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه حجاب در ادیان و سیر تاریخی حجاب، اذعان داشت: نمایشگاه واقعه قیام گوهرشاد نیز در میدان شهدا و بوستان‌های سطح شهر برگزار می‌شود. همچنین برگزاری مسابقه کتابخوانی در همه فرهنگسراهای سطح شهر واکران مستندات بازماندگان قیام گوهرشاد در فرهنگسراها از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب شهرداری مشهد است.
   صمدیان ادامه داد: برگزاری گردهمایی نخبگان با موضوع عفاف و حجاب، فضاسازی و تبلیغات شهری، توزیع حواله 30 هزار تومانی خرید محصولات عفاف و حجاب در فرهنگسراها، اکران مستند بازماندگان قیام گوهرشاد در فرهنگسراها و برگزاری نمایشنامه و نمایش عروسکی و نمایشنامه در موضوع حجاب و قیام رادیو محله و تاتر عروسکی از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب سال 97 شهرداری مشهد می‌باشد.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 371
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .