•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 325
   کد: 156181
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد:

   دریافت 5 درصد شارژ بیشتر با استفاده از دستگاه‌های شارژ الکترونیکی من کارت

   افراد می‌توانند با تعویض سیم کارت خود به کیف پول، در گیت‌ها و دستگاه‌های خرید شارژ لازم را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.
   دریافت 5 درصد شارژ بیشتر با استفاده از دستگاه‌های شارژ الکترونیکی من کارت

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از دریافت 5 درصد شارژ بیشتر با استفاده از دستگاه‌های شارژ الکترونیکی من کارت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان با بیان این مطلب گفت: شارژ من کارت دغدغه همیشگی شهروندان بوده است. به همین منظور تلاش برای دسترسی به امکانات شارژ و توسعه آن در اولویت کاری قرار دارد.
   وی با اشاره به اینکه در حال حاضر دستگاه‌های شارژ الکترونیکی من کارت در گیت‌های ایستگاه‌های قطارشهری، پایانه‌های اتوبوسرانی و باجه اتوبوس‌های پرتردد نصب شده و در اختیار شهروندان قرار دارد، افزود: افراد می‌توانند به صورت 24 ساعته نسبت به شارژ من کارت خود با استفاده از این دستگاه‌ها اقدام کنند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با بیان اینکه شهروندان می‌توانند با استفاده از من کارت نسبت به دریافت شارژ الکترونیکی کارت خود اقدام کنند، گفت: همچنین افراد می‌توانند با تعویض سیم کارت خود به کیف پول، در گیت‌ها و دستگاه‌های خرید شارژ لازم را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.
   رجاییان با تاکید بر لزوم تبلیغات و فرهنگسازی در زمینه شارژ الکترونیکی من کارت اظهار کرد: باید ترس مردم از کار کردن با دستگاه‌ها از بین برود. به همین منظور علاوه بر ارائه آموزش شارژ من کارت، افرادی در کنار دستگاه‌های مربوطه مستقر هستند و نحوه کار با دستگاه‌ها را آموزش می‌دهند. همچنین دستور کار در کنار این دستگاه‌ها نصب شده است.
   وی گفت: به منظور ارائه مشوق به شهروندان در استفاده از این دستگاه‌ها، لایحه‌ای تقدیم شورا شد و تصویب گردید و هم اکنون منتظر ابلاغ آن به منظور اجرا هستیم.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد: بر این اساس، مشوق‌هایی برای کسانی که از طریق موبایل یا دستگاه‌ها نسب به دریافت شارژ اقدام کنند در نظر گرفته شده و تا 5 درصد شارژ بیشتر تقدیم می‌شود.
   رجاییان گفت: پس شهروندان می‌توانند به جای مراجعه به باجه‌های فروش شارژ من کارت، با استفاده از دستگاه‌های الکترونیک کارت خود را شارژ کنند و 5 درصد شارژ بیشتر دریافت کنند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 325
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .