•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 164
   کد: 156308
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان برای 3000 تاکسیران مشهدی

   432 هزار تومان هزینه بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان است که مبلغ 100 هزار تومان آن را خود تاکسیران پرداخت می کنند و 330 هزار تومان یارانه شهرداری است که ارائه می‌شود.
   ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان برای 3000 تاکسیران مشهدی

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان برای 3 هزار تاکسیران مشهدی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی علوی‌مقدم با بیان این مطلب، گفت: تاکسیرانان از اقشار ضعیف جامعه هستند و هزینه‌های درمان از هزینه‌های سنگین سبد خانوار محسوب می‌شود. از این رو با همت شورا و شهردار مشهد مقدس و با اختصاص بودجه یک میلیارد تومان، طرح بیمه مکمل درمان برای 3000 تاکسیران مشهدی ارائه می‌شود.
   وی با اشاره به اینکه تاکسیرانان می‌توانند از یکم تیرماه سال 97 تا یکم تیرماه سال آینده از خدمات درمانی بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند، افزود: این خدمات برای حداقل 3000 تاکسیران این سازمان که دارای دفترچه تاکسیرانی هستند، در نظر گرفته شده است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای این منظور تا هفدهم مردادماه به سازمان تاکسیرانی در انتهای خیابان فداییان اسلام، شرکت تاکسیرانی زمان سیر واقع در خیابان بهشتی بین 44 و 46، شرکت راهبران واقع در قاسم‌آباد، نبش حجاب 54، ساختمان پزشکان، طبقه چهارم واحد یک و شرکت فضاسیر مبتکران واقع در بولوار جمهوری اسلامی 19، شهید مهرزاد 2، پلاک 79 مراجعه کنند.
   علوی‌مقدم خاطرنشان کرد: 432 هزار تومان هزینه بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان است که مبلغ 100 هزار تومان آن را خود تاکسیران پرداخت می کنند و 330 هزار تومان یارانه شهرداری است که ارائه می‌شود.
   وی ادامه داد: تاکسیرانان برای تحت پوشش قرار دادن هر یک از اعضای خانواده خود نیز می‌توانند هزینه 432 هزار تومان بیمه تکمیل درمان را در 6 قسط پرداخت کنند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .