•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 373
   کد: 156339
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
   شهردار مشهد مقدس تاکید کرد:

   ورود شهرداری به حوزه فوتبال با هدف توسعه نشاط اجتماعی

   چون شادی و نشاط متاثر از متغیرهای زیادی چون رفاه، سلامت، امنیت اجتماعی و فرصت‌های ارتقاء است و ورزش می‌تواند در تمام این متغیرها نقش جدی داشته باشد، ما باید برای ترویج آن سرمایه گذاری کنیم.
   ورود شهرداری به حوزه فوتبال با هدف توسعه نشاط اجتماعی

   شهردار مشهد مقدس در پیامی که در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته به مصاحبه خود با برنامه پرطرفدار ۹۰ شبکه سه اشاره کرده و گفت: ورود شهرداری مشهد به فوتبال و کمک به تیم فوتبال پدیده مشهد با هدف توسعه نشاط اجتماعی بوده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در اینستاگرامش می‌نویسد: دیروز تریبون برنامه ورزشی 90 به سراغ من آمد و موضوع برایم روشن بود که تیم پدیده است.
   وی افزود: در آنجا عرض کردم که ورود شهرداری به موضوع فوتبال نه از حیث نفس بازی فوتبال است، بلکه برای ما نشاط جامعه اهمیت دارد و اصولا معتقدم که یکی از وظایف عمده شهرداری تغییر کیفیت زندگی شهروندان است و چون شادی و نشاط متاثر از متغیرهای زیادی چون رفاه، سلامت، امنیت اجتماعی و فرصت‌های ارتقاء است و ورزش می‌تواند در تمام این متغیرها نقش جدی داشته باشد، ما باید برای ترویج آن سرمایه گذاری کنیم .
   شهردار مشهد مقدس در بخش دیگری از پیام اینستاگرامیش تصریح کرد: ورود به موضوع پدیده باید از این زاویه مورد بررسی قرار گیرد، نه اینکه شهرداری تمایلی به تیم داری دارد .
   تقی‌زاده خامسی اظهار داشت: در یک نظرسنجی معتبر در یکی از کشورهای اروپایی 81 درصد مردم از دولت توقع داشتند که به جای افزایش ثروت، زندگی شادتری برای آنها فراهم نماید، ممکن است در شهر ما به این شدت تمایل وجود نداشته باشد، اما یقین دارم نشاط شهری از موارد قابل توجهی است که مطالبه مردم است و باید جدی گرفته شود و تنها در ورزش فوتبال نیز خلاصه نمی‌شود.
   وی ادامه داد: فوتسال محلات پسران و دختران که ان شالله روز چهارشنبه جوایز جام رمضان توسط آقای سلطانی‌فر، وزیر محترم ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی " امید و زندگی " اهدا می‌گردد از جمله ورزش‌های پر مخاطب در شهرما هستند که جای حمایت دارد و یا کوهنوردی که شهر ما در سطح ملی مطرح است
   تقی‌زاده خامسی خاطرنشان کرد: در پیشبرد همه امور به لطف خداوند و پشتیبانی مردم فهیم و قدردان مشهد امیدوارم .
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .